Singapurlu Karine Cheong, Kadınların Güçlenmesini Teşvik Etmek İçin NFT’leri Başlattı

0

KarineDAO’nun Karine Cheong, NFT’leri üretime geçmeye hazır ve bu projenin bizim için neler sakladığını görmekten heyecan duyuyoruz.
Bir kozmetik girişimcisi olan Karine, dün koleksiyona giriş yaptı. Bugünden tam olarak bir hafta sonra, 17 Mart’ta 1515 Karine NFT koleksiyonuna bakacağız.

KarineDAO projede toplam 1515 NFT bulunmaktadır. Projenin yaratıcıları her bir NFT’ye Karine adını veriyor.

Bu NFT’lerin her birinin sahipleri Karine ile çalışma fırsatına sahiptir. Ayrıca güzellik uzmanı, sahiplerini diğer işletmelerle olan ilişkiler yoluyla ödüllendirebilir.

Bir kadının başkanlık ettiği çaba, kadınların NFT alanına katılımını teşvik etmeyi amaçlıyor. Karine, KarineDAO’yu piyasaya sürerek diğer kadın işletme sahiplerini güçlendirebileceğini düşünüyor.

Ana hedeflerinden biri, kadın NFT koleksiyoncularının ve bayilerinin sayısını artırmaktır. Bu Metaverse meraklıları grubunda şu anda erkeklerin sayısı kadınlardan fazladır.

Daha fazla mesaj

Diğer bir proje hedefi ise KarineDAO üyeleri arasında gelişen bir topluluk yaratmaktır. Karine, NFT pazarındaki ayırt edici içeriklerini tokenize ederek para kazanmalarına yardımcı olmayı umuyor.

Son olarak, KarineDAO kadın liderliğindeki işletmeleri desteklemeyi ve belki de fon sağlamayı amaçlamaktadır.

Karine Cheong kimdir?

Bir güzellik uzmanı olan Karine Cheong, az önce Asya Başarılı Achiever’17 seçildi. Güzellik ve sağlık sektörlerinde on yıldan fazla deneyime sahiptir.

Karine ve birkaç tokenizasyon uzmanı, KarineDAO ekibini oluşturuyor. Bunların arasında Proje Danışmanı Hong Qi Yu ve Proje Müdürü Alson Chia da var. Yu aynı zamanda Tokenize Xchange’in kurucusu ve CEO’sudur. Chia ise şirketin Operasyon ve Ticaret Başkanıdır. En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.