Skechers, Metaverse Bandwagon’a katılan en son marka oldu

0

Perşembe günü, bir Amerikan ayakkabı şirketi olan Skechers, Decentraland’ın Fashion District bölgesinde yeni bir sözleşme ile metaverse’e girdiğini açıkladı. Kaliforniya merkezli spor giyim tüccarı, ayakkabı ve giyim gibi sanal ürünleri de satmak için bir dizi uluslararası ticari marka talebinde bulundu.
Dünyanın en büyük üçüncü spor ayakkabı markası, Decentraland’s Fashion District’te sözleşme imzalayan ilk şirket oldu. Skechers, Decentraland’daki Fashion Street Estate’te deneysel bir mağaza inşa etmek için 5.000 metrekarelik sanal alan kiraladı.

Skechers’ın Başkanı ve Kurucu Ortağı Michael Greenberg, bu anlaşmanın yaşam tarzı markasının geleceğine yapılan bir yatırım olduğunu söyledi.

Greenberg dedi ki:
“Bu sanal çağı başlatmayı ve yeni Skechers deneyimini başlatarak markamızın yeni müşteriler ve kitlelerle iletişim kurması için yaratıcı yollar aramayı dört gözle bekliyoruz”.

Decentraland meta veri tabanında kullanıcılar içeriklerini ve uygulamalarını oluşturabilir, deneyimleyebilir ve bunlardan para kazanabilir. Ayrıca üzerine inşa edebilecekleri ve gelir elde edebilecekleri arazi parçalarını da satın alabilirler. Decentraland’deki sanal alanın adı “LAND”. Bir ETH akıllı sözleşmesi kapsamında tutulan bir NFT varlığıdır. LAND iki paketten oluşmaktadır. Bu paketler, Decentraland’ın kripto para birimi olan MANA kullanılarak satın alınabilir.

NFTYORUM.COM ile en güncel metaverse haberlerine ulaşabilirsiniz.

Ayrıca bakınız: Chevron, Web3’Ün İlk Çıkışını Yapacak

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.