Skeletables NFT ile Röportaj

0

Proje Kurucusu: Scott Warne

Iş geçmişi:
SHYDOG CREATIVE Ltd’nin Direktörü olarak ben ve ekibim, 23.000’den fazla işletmeye ve markaya, logo tasarımı, QR kod oluşturma ve QR kod abonelikleri, otomatik yanıt botları oluşturma, yıllık 550’den fazla e-posta imza barındırma dahil olmak üzere marka bilinci oluşturma ve dijital gereksinimlerine yönelik çözümlerle yardımcı olduk. aboneler ve günlük büyüyen dijital kartvizit aboneliği, konuşan V-kart, web tasarımı ve web sitesi yönetimi, sosyal medya tasarımı ve sosyal medya reklamcılığı ve video intro oluşturma yoluyla.
Dijital bir şirket olarak, üst düzey alanlar, alt alanlar, NFT kreasyonları ve Skelectables NFT koleksiyonunun yanı sıra Crypto alım satımları ve projeleri ile marka sahipliği de dahil olmak üzere merkezi olmayan alan sahipliği ve yönetimini de yürütmekteyiz.

2018’de ben de kurdum ve markalaştım İmza Logosu™ SHYDOG CREATIVE Ltd. bünyesinde faaliyet gösteren
Signature Logo™, 180’den fazla yayınlanmış kitap kapağı, çok sayıda özel yat grafiği, özel jet çıkartmaları, araç grafikleri, mağaza ve iş tabelaları, sosyal medya etkileyici markalama, YouTube kanalı markalama gibi projelerle dijital markalaşma alanında büyümeye ve uyum sağlamaya devam ediyor. , bir Netflix dizisi, 400’den fazla podcast yayıncısı ve binlerce bağımsız işletme. Hatta tanınmış bir NFL oyuncusu için Las Vegas’ta 30.000 metrekarelik bir restoranı markalaştırdık! Şimdi ABD’de yeni kurulan markalaşma gereksinimleri için büyüyen web sitesi platformlarından biri.
Bağımsız bir GSB (Küresel Küçük İşletme) olarak şirketi sıfırdan yedi haneli bir değerlemeye taşımaktan gurur duyuyoruz

Son zamanlarda Skelectables™ NFT projesini geliştirdik ve başlattık ve sizinle birlikte bir topluluk oluşturmaktan dolayı çok heyecanlıyız.

Chris: İskeletler sadece sıradan bir sanat projesi değildir. Bu belirteçler ticareti heyecan verici hale getirir. Skeletables NFT’nin konseptini ve amacını nasıl açıklarsınız?

Scott: NFT alanında bir heyecan yaratıyoruz! Artık asla katılmayacağınız ücretsiz bir konserin sıkıcı projeleri veya vaatleri veya dünyanın diğer ucundaki bir konferansa bilet yok… İskeletlenebilir bir NFT veya bizim dediğimiz gibi İskelet tutmak size kibir, kıskançlık, açgözlülük, oburluk getirecek. , gazap ve tembellik organizasyona katıldığınız andan itibaren her hafta… Proje yol haritası aktivasyonu ile etkinleştirildiğinde, haftalık çekilişlerde toplam 1.000 NFT ve toplam 600 bin doların üzerinde spot ödüller vereceğiz ve birisi 100 bin dolarlık Hazine Sandığı! Bu size her hafta heyecan ve katılım getirecek!

Bu sanatla ilgili değil – bu sizin bir Skele NFT’ye sahip olmanız, Skelectables’ı kâr için takas etmeniz ve heyecan verici ve benzersiz bir NFT projesinde organizasyona katılmanız hakkında.

Amaç, İskeletlenebilir NFT’leri basmak ve takas etmek ve sonunda Hazine Sandığı’nda en büyük ödülü kazanan İskeletlerin “Don”u olmaya yol açabilecek 800 “Boss” pozisyonundan birini elde etmeye çalışmaktır.

Bir “Patron” pozisyonuna sahip olursanız, organizasyon içindeki hiyerarşi için diğer Patronlarla rekabet edeceksiniz. Bu, elinizdeki İskeletlerin puan değerine göre belirlenir ve 52 haftanın sonunda “Don” ilan edilecek ve o kişi Hazine Sandığı’nın çoğunluk hissesini kazanacaktır.

İkincil satışların çok heyecan verici bir teklif olması gereken ve ayrıca Skele’nizi tutmanın haftalık çekilişlere ve diğer avantajlara dahil olduğunuz anlamına geldiği kadar heyecan verici olduğu bir proje inşa ettiğimizi düşünüyoruz! Bir kazan kazan durumu! Skelectables proje detayları online olarak açıklandı ve 800 “Boss” pozisyonundan birini kimin elinde tutacağının heyecanı hızla artıyor!

Chris: Skelectables ayrıca haftalık çekilişlere ve 100 bin dolarlık Hazine Sandığına sahiptir. Bu çekilişlere katılmak için yarışmaya katılmanın yolları nelerdir?

Scott: Skelectables NFT’nin harika yanı, sadece bir NFT satın aldığınız andan itibaren oyunun içinde olmanızdır! NFT’nizin bir numarası vardır ve bu numara her hafta yaptığımız her çekilişe otomatik olarak girilir.
Bir Skelectable sahibi olarak, NFT numaranız otomatik olarak aşağıda ayrıntıları verilen haftalık “Çekiliş Çarkı”na girilecektir.

• Her Cuma tüm sahipler canlı bir çekiliş çarkında olacak. Çarkı 5 kez çevirerek 5 “Yüksek Kazanan” Skellables dağıtacağız – diğer yarışmalar ve bulmacalarla birlikte, basılacak diğer 3.500 ile birlikte toplam 300 “Yüksek Kazanan” vereceğiz.

• Her Cuma tüm sahipler canlı bir çekiliş çarkında olacak. Çarkı 3 kez çevirerek 3 “Capo” Skelectables dağıtacağız – diğer yarışmalar ve bulmacalarla birlikte, basılmaya hazır diğer 1.044 ile birlikte toplam 200 “Capo” vereceğiz.

• Her Pazartesi her hafta tüm sahipler canlı bir çekiliş çarkında olacak. 8 “Boss” Skelectables vermek için çarkı 8 kez çevireceğiz – diğer yarışmalar / eşantiyonlarla birlikte, basım için karışımda olacak 300 ile birlikte toplam 500 Boss vereceğiz.

Chris: Ek olarak, 800 Boss pozisyonu nedir? Bir yatırımcı nasıl Patron olur? Patron olmanın faydaları ne olacak?

Scott: Bir Skelecatble’ı basacak kadar şanslıysanız, kamuya açık basımdan 24 saat sonra ortaya çıkana kadar hangi Skelecatble’a sahip olduğunuzu bilemezsiniz. Bunu adil bir oyun alanı yaratmak için yapıyoruz.

Sahipler ve potansiyel alıcılar, İskeletlerinin hangi statüye sahip olduğunu öğrendiklerinde, sahipleri pozisyon almaya ve bir organizasyon Patronu olarak Hazine Sandığı üzerinde hak iddia etmeye çalışırken, bir alım satım çılgınlığı bekliyoruz.

Projenin çeşitli aşamalarında, “dönen çekiliş çarkımız” aracılığıyla haftalık çekilişler vardır – herhangi bir İskelet sahibine eşantiyonlar ve ödüller veriyoruz, bu nedenle hangi İskelete sahip olursanız olun, her zaman oyunun içindesiniz ve her zaman değerli bir şeye sahipsiniz.

Eşantiyonlar sırasında, tüm NFT sahibi numaralarını otomatik olarak bir çekiliş çarkına giriyoruz ve kazanan sahip numaralarını ortaya çıkarmak için çarkı canlı olarak çeviriyoruz, böylece ne kadar çok Skelectable’a sahip olursanız, şansınız o kadar artar, ancak “Capo gibi sadece 1 Skelectable’a sahip olabilirsiniz. ” ve bu çok yüksek talep görecek ve ikincil piyasada yüksek bir fiyat emredecek!

NFT projesinin aşamalarına ilişkin bir yol haritamız var ve satışların her aşamasında, bazı şaşırtıcı eşantiyonlar ve Hazine Sandığı’na katkılarla projenin bölümlerini açacağız!

Bir organizasyon Patronu olmak ve “Hazine Sandığı” üzerinde hak talebinde bulunmak için “İskelet Üçlüsü”ne sahip olmanız gerekecektir – bunlar aşağıda ayrıntılı olarak açıklanmıştır

• 1 x Yüksek Kazançlı İskeletlenebilir

• 1 x Capo İskeletlenebilir

• 1 x Boss Skeletable

Bu senaryoyu hayal edin, haftalık çekilişte bir “Patron” kazanırsanız ve zaten bir Yüksek Kazanan sahibiyseniz, bir Capo alacak mısınız yoksa satacak mısınız? Ya da belki bir Koşucu tutuyorsunuz ama sonra bir Patron kazanıyorsunuz! Bir ikilem yaşayacaksınız, ya Yüksek Kazanç ve Capo alma görevinize başlayın ya da büyük paralar için satış yapın!

3 İskeletin üçlüsünü alırsanız, organizasyon Bosslarından biri olarak yerinizi alabilir ve “Hazine Sandığı” üzerinde hak iddia edebilirsiniz – Bu 3 İskelete sahip olmak size 100 puan kazandıracaktır, ancak cüzdanınızda ne kadar fazla İskelet varsa o kadar fazla Puanlarınız varsa, fazladan 5 koşucunuz olabilir veya 2 Capos’unuz olabilir, yani 52 haftanın sonunda 800 organizasyon Patronumuz olmalı ve daha sonra hiyerarşi veya kazanan, sahip olduğunuz puan miktarına göre belirlenecektir.

“Don”, Hazine Sandığı’nın %50’sinin tamamını kazanacak ve “Bullet Tooth Boss” Ismarlama NFT ile ödüllendirilecek! En iyi 50 patron Hazine Sandığı’nın %40’ını paylaşacak ve kalan %10 çekiliş çarkında 50 Patrona daha dağıtılacak!

800 organizasyon patronu, takip eden Skelectables projesinde ücretsiz bir Skelectables WAG basımı ile ödüllendirilecek.

Chris: Bu amaçla, jetonun özellikleri ne olacak? Bu jetonlar dijital platformda sanat eseridir. Peki, diğer sanat eseri jetonlarından nasıl farklılar?

Scott: Simge Skelectables NFT karakteri olacak – Şu anda Dünya’dan gelen eksiksiz pisliklerle bir arada bulundukları zorlu ortam nedeniyle özellikleri zaman içinde değişti ve değişti. Her nasılsa bazıları hala saç ve sakal bırakabiliyor, bazıları dövmeli ve farklı gözlere sahipken, Dünya’da mücevher hırsızı olan diğerlerinin altın dişleri ve piercingleri var. Diğer şeylerin yanı sıra balta, dirgen ve hatta silah içeren silahlara erişimleri var!
Çoğu İskelet, Skeleverse’de yaygın olan B206 virüsüne karşı bağışıktır – bu virüs vücutlarındaki her kemiğe saldırır ve İskeletleri daha da çılgına çevirir. Bazı İskeletler kendilerini yüz örtüleriyle korurken, diğerleri umursamaz ve daha da delirmek için enfekte olmak isterler!
İskeletliler, önceki Dünya yaşamlarından gelen moda anlayışlarının çoğunu korudu ve bazıları çok kötü görünüyor. Bazıları eline geçen her şeyi içmeyi sever, bazıları ise servetini dişleriyle göstermeyi sever..

Chris: Ek olarak, her birini benzersiz yapan özellikler nelerdir? Ayrıca bir nadirlik referans çizelgeniz var mı?

Scott: Hepsi farklı özelliklere sahip 8.888 benzersiz İskelet var. Bu benzersiz özellikler, sahip olduğunuz İskelet türünü doğrulayacaktır. Hepsi farklı puan değerlerine sahip 4 farklı İskelet durumu hiyerarşisi vardır ve bunlar aşağıda listelenmiştir:

Hiyerarşisi olmayan, ancak muhtemelen spot ödüller kazanabilecek çok nadir özelliklere sahip bir İskelet “Koşucu”. Bunların her biri 5 puan değerindedir.

2️⃣ Skelectable “Yüksek Kazanç” – Bu, organizasyon içinde belirli bir hiyerarşiye sahip olan ve hazine toplamış veya biriktirilmiş paraya sahip olan ve ikincil piyasada değerli olabilen bir Skelectable’dır. Bunların her biri 20 puan değerindedir

3️⃣ İskeletlenebilir “Capo” – Bu, Patronlardan sonra ikinci sırada olan ve ikincil piyasada çok değerli hale gelecek bir İskeletlenebilir. Bunların her biri 30 puan değerindedir

4️⃣ Organizasyon Patronları olan İskelet Bir “Patron” ve organizasyonu yöneten sadece 800 tanesi var! Bunlardan birine sahipseniz, çok, çok yüksek talep göreceklerdir. Bunların her biri 50 puan değerindedir.


Chris: Aynı zamanda, bir Skelectables NFT’nin maliyeti ne olacak? Maliyetin ne kadarı gaz ücretini oluşturur?

Scott: Skelectables NFT’nin maliyetinin halka açık 250$ ve beyaz listedeki üyeler için 200$ civarında olacağını tahmin ediyoruz. Gaz ücretleri dahil değildir ve alıcının Gaz ödemesi gerekecektir.

Chris: Kapatmadan önce, lütfen İskeletlerin geleceği için planlarınızı paylaşın. Yakında başka bir dizi yayınlamayı planlıyor musunuz?

Scott: Uzun vadede bu işin içindeyiz ve 52 haftalık “Don” projesi sadece başlangıç. Skelectables™ ticari markalı bir NFT projesidir ve Skelectable’ınız her zaman değer taşıyacak ve ödüller için çekilişler düzenlemeye devam edeceğiz ve ayrıca tüm ikincil satışların %5’ini yeni bir Hazine Sandığına koymaya devam edeceğiz. Herhangi bir Skeleckable sahibi, Metaverse mülkünün kısmen mülkiyetine sahip olmaya devam edecek ve bu varlığın büyümesinde pay sahibi olacaktır. Skelectable WAGS’ı zaten bir takip projesi olarak görüyoruz ve bu, mevcut Skelcetables™ ile entegre olacak, bu nedenle sabırsızlıkla beklenecek çok şey var ve Skelectable topluluğu büyüyecek ve gelişecek. Ayrıca aramıza katılmayı unutmayın anlaşmazlık ve heyecan. Haber ve duyurulardan haberdar olmanın en iyi yoludur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.