Snoop Dogg NFT Dünyasını Fethetmek İstiyor

0

Amerikalı, dünyaca ünlü rap şarkıcısı Snoop Dogg, NFT dünyasını da fethetmek istiyor. Snoop Dogg yaptığı açıklamada Death Row‘un NFT plak şirketi olacağını söyledi.

Snoop Dogg NFT’de İlerlemek İstiyor

Snoop Dog, Death Row Records’ı geçtiğimiz günlerde satın almıştı. Snoop’un bu konuda fikri ise ilk NFT plak şirketi olmak. Clubhouse’da yaptığı açıklamada herkesi şaşırttı.

Aşağıdaki Youtube videosunda Snoop Dogg tarafından yapılan açıklamada “Death Row bir NFT etiketi olacak.” cümlesini duymaktasınız.

Metaverse evreninden sanatçıları çıkarmak istediklerini açıklayan Snoop, sektördeki başarısını metaverse evreninde de yaşamak istediğini dile getiriyor.

Snoop-Dogg-NFT

Bu haberin yayınlanması, Snoop’un yeni albümü olan Bacc On Death Row’u, piyasa sürülmesi için blok zinciri oyun şirketi Gala Games ile ortaklık kurmasından sadece bir hafta sonra geldi.

Albüm 5000 dolardan satışa çıkarıldı. İçerisinde bulunan 17 şarkıdan birini NFT olarak alabiliyorsunuz. Ayrıca üç özel bonus veriliyor.

Daha fazla mesaj

Snoop, yaptığı basın açıklamasında müzik endüstrisinin de ki değişimin bitmeyeceğini dile getirdi. Snoop’un yaptığı açıklamada satır başları şöyle “Blok zincir teknolojisi, her şeyi yeniden değiştirme ve tabloyu sanatçılar ve hayranlar lehine çevirme gücüne sahip ve bu Gala Müzik anlaşmasıyla paketin hemen önünde olacağız.”

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Gala Games (@gogalagames)’in paylaştığı bir gönderi

MNRK Music Group, 4 milyar dolar karşılığında Hosbra’dan Death Row Records’u satın almıştı. Snoop’da MNRK Music Group’dan geçen hafta Death Row Records’u satın aldı.

Yaptığı açıklamada Snoop Dogg, şu sözlere yer verdi. “İkonik ve kültürel açıdan önemli Death Row Records markasını elde etme fırsatından dolayı heyecan duyuyorum ve bundan büyük değere sahip olmayan bir gelecek değeri var. Kariyerimin başında parçası olduğum ve kurucu üyelerden biri olarak markanın sahibi olmak iyi hissettiriyor.”

NFT dünyasından haberdar olmak için NFT haber kategorimizden diğer haberleri okuyabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: 2 milyon dolarlık NFT vergi kaçakçılığı davası.

snoop-dogg-nft
snoop-dogg-nft

Nftyorum.com olarak Snoop’a çıktığı bu yolda, başarılar diliyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.