Metaverse’de Snoop Dogg’un Komşusu Olmak 1.23 Milyon Dolar

0

Metaverse’deki bir Snoop Dogg oyun alanına komşu üç sanal mülk, toplu olarak 1.23 milyon dolara satıldı. Snoop Dogg SandBox işbirliği, meyvelerini vermiş görünüyor.

Snoop Dogg SandBox

Satın almalar SAND jetonları kullanılarak yapıldı. Snoop, platforma Eylül ayında hayranların deneyimlerini ve içeriklerini birbirleriyle paylaşmalarına, canlı performanslara katılmalarına ve özel NFT’lere erişmelerine olanak tanıyan etkileşimli bir oyun olan “Snoop’s Mansion”ın lansmanı ile katıldı.

Snoop Dogg Sandbox ortaklığı ayrıca “Snoop Private Party Pass” alabilen özel 1.000 kullanıcıya “paha biçilmez deneyimler” sunuyor.

Sandbox platformunda arazi satın almak, herhangi bir kullanıcının kendi sanal içeriğini oluşturmasına, oynamasına ve para kazanmasına olanak tanır. Ve tıpkı gerçek dünyada olduğu gibi, ünlülere komşu olmak sanal mülklerin değerini artırır.

Bu son arsa satışlarındaki normalden daha yüksek fiyat etiketleri, üç mülkün de The Sandbox’ta satın alınan tipik arazilerden çok daha büyük olması gerekçesi bulunuyor. Üç mülkün her biri, 3×3 karelik bir arsadan veya potansiyel olarak parçalanıp yeniden satılabilecek 9 ayrı arsadan oluşuyor.

Sandbox Yükselişte

SAND tokeninin fiyatı son birkaç hafta içinde önemli ölçüde arttı. Ekim ayı sonunda 0,70 dolarlık düşük fiyatın ardından, Mevcut değer 5,67 dolar. Bu, piyasaların en son COVID-19 varyantı haberlerine yanıt vermesiyle çoğu kripto para biriminin düşüş gördüğü bir haftanın ardından geliyor.

25 Kasım’da yerel Sandbox para birimi tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 8.29 $’a ulaştı.

Bu jetonun fiyat artışı, The Sandbox’ın rekabetçi markası ve ünlü ortaklıkları tarafından yönlendirildi. 1 Kasım’da, The Sandbox tweetlendi Kullanıcıları sürekli olarak genişleyen metaverse’lerine dönmeye ve keşfetmeye teşvik etme umuduyla “Çeşitli, çok kültürlü bir yer yaratmaya katkıda bulunacak.” 165’ten fazla ortağı olduğunu söyledi.

Şükran Günü haftasındaki fiyat artışının hemen öncesinde, Adidas platformda bir “Adiverse” yaratmayı düşündüklerini ima etti.

nftyorum.com‘da metaverse haberlerine ilk siz ulaşın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.