Gala Müzik, Snoop Dogg Stash Box NFT’sini Satacak

0

Snoop Dogg hızla kendisini NFT dünyasının en önemli sesi olarak tanımlıyor ve bir kez daha manşetlere çıkıyor. Gala Games, son albümü BODR’yi 14 Mart’ta Snoop Dogg stash box NFT derlemesi olarak yayınlayacak.

Gala Müzik Lansmanının bir parçası olarak Gala Games, yeni satın aldığı Death Row Records’un galasına yardımcı olmak için Snoop Dogg ile birlikte çalıştı.

Buradaki fikir, kaç tane NFT ve blockchain oyununun Play to Earn metodolojilerini kullandığına benzer bir ‘Kazanmak İçin Dinle’ modeli geliştirmektir. Kazanmayı Dinle felsefesi, gelirin adil bir şekilde paylaşılmasını sağlar.

NFT düşüşü, ilk dalganın satıldığı geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Ek Snoop Dogg Zula kutuları gelecekte yayınlanacak, ancak her seferinde daha yüksek bir maliyetle.

Gala Müzik’ten bir Snoop Dogg stash box satın alırsanız, Snoop Dogg’un bir sonraki albümü BODR’dan yeni bir parça edinebilirsiniz.

Yeni saklama kutuları dün satışa çıktı ve raflardan uçuyorlar. Ayrıca, 14 Mart’ta kutular açılmak üzere erişilebilir olacak.

Bir saklama kutusuna sahip olacak kadar şanslı olanlar, onu tamamen dolu bir NFT yığını ile takas edebilirler. Ekstra bonus şarkılar, benzersiz hazineler ve hatta Gala Games eko-sistem oyun NFT’leri burada bulunabilir.

İçeride Snoop Dogg Stash Box Var

Bir saklama kutusunun her sahibi, 5 NFT şarkısının yanı sıra 25.000 benzersiz hediyeden birini alır.

10.000 hediye, Stash Box’a özel ek Snoop Dogg x Spider Tanks NFT melodilerinden oluşur. ‘Dinlemek için Kazanın’ için bunları gelecekte bir Gala Müzik Düğümü ile bağlayabilirsiniz.
Kalan 15.000 ödül, Gala Gaming NFT’leridir. Bu kategori hem Efsanevi hem de Kadim eserleri içerir. Muhtemelen bazı ARSALAR mevcut olabilir.

Kapsamlı bir yardımcı program listesi aşağıda verilmiştir:

1) Snoop Dogg’un ‘BODR’ albümünün parçalarından biri.

2) Gala, yalnızca Gala üzerinden erişilebilen üç yeni parçaya sahiptir. Parçalardan biri daha önce hiç piyasaya sürülmemiş bir Tupac melodisi.

3) Death Row Records’un beyaz listesi için jeton.

4) Snoop Dogg ve Steve Aoki, planlı bir işbirliği NFT için kullanılabilecek bir jeton üretti.

5) Snoop Dogg tarafından yazılmış bir şarkı olan “Stash Box”.

6) Hatıra NFT olarak Zula Kutunuzun “Açılmış” kopyası

Her ihtimale karşı, kutular 14 Mart’ta açılmaya hazır olacak.

Ayrıca açılmamış saklama kutunuzu daha sonra satmak isterseniz uzun süre saklayabilirsiniz. Tüm saklama kutularının bir süre sonra kullanılması gerekeceğini unutmayın, bu nedenle haberdar olmak için Discord gruplarına katılın.

NFT pazarında Snoop Dogg ve ikinci kişiliği Cozomo de Medici tüm doğru hamleleri yapıyor. Snoop’un kokusunu almak, NFT’nin geçmişini koklamak gibidir.

NFTYORUM.COM ile trend NFT haberlerine ulaşabilirsiniz.

Snoop Dogg Stash Box haberimiz hoşunuza gittiyse diğer NFT haberimize göz atın: Boy George Kriptoyu, NFT’leri Ve METAVERSE’İ Destekliyor

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.