Solice Metaverse – İlk Arazi Satışı

0

Solice Metaverse, kullanıcıların kendilerini sanal ortamlara kaptırabilecekleri, merakla beklenen arazi satışını duyurmaktan mutluluk duyar. Mart ayının son haftasında lansmanı yapılacak.

Solice Metaverse Land satışının ilk dalgası

Mevcut teknoloji trendi meta veriye doğru kayarken, sanal emlak çok aranan bir varlık haline geldi ve hatta bazıları gerçek dünya fiyatlarında işlem görüyor. 2021’de Sandbox 4.3 milyon dolarlık bir arazi satışı bildirdi ve Decentraland 2,4 milyon dolarlık kendi arazi satışıyla ikinci oldu.

Solice metaverse toplamda 60.000 adet Arsaya sahip olacak. Her Arazi bir kare ile temsil edilir ve 1×1, 3×3, 6×6, 9×9 ve 12×12 olmak üzere çeşitli boyutlarda gelir. Her kare (1×1) 16 metreye 16 metre ölçülerinde.

Arsaların tüm boyutları hem kurumsal yatırımcılar hem de taraflar olarak bireysel kullanıcılar için mevcut olacakken, 12×12 Araziler sadece Solice’den seçilen ortaklar için mevcut olacak.

Artık arazi satışlarına başladığımıza göre, bu ilk dalgada 1.200 Parselden (2.765 arazi) başlayarak The Solice metaverse’nin yeni bölümlerini dalgalar halinde yayınlayacağız. Her dalgada farklı miktarlar, fiyatlar, içerik ve ortaklar yer alacak, bu nedenle gelecekteki dalgalarla ilgili haberler için bizi takip etmeye devam edin!

1. dalga için uygun araziler

Arazi satışımızın Mart ayının sonunda yapılması planlanıyor ve gelecekteki arazi sahipleri Arazilerini gelir elde etmek için kullanmayı dört gözle bekleyebilirler. Arazi sahipleri ayrıca sanal gayrimenkulleri üzerinde tam yaratıcı kontrole sahip olacaklar ve kendi gelir modellerini tasarlamak mı yoksa sadece oyundan zevk almak isteyen kullanıcılar için ücretsiz ve erişilebilir bir sığınak oluşturmak mı istediklerine karar verebilirler. Ayrıca, kullanıcıların oyunlarını geliştirmek için kullanılabilecek nadir dijital varlıklar gibi ödüller kazanmak için sahip oldukları Arazilerde SLC jetonlarını stake ettikleri Land stake etme şeklinde gelir elde etmek de mümkündür.

satış-dalgası

Solice Pazarı

Solice pazarının (WIP) önizlemesi

Arazi satışının yanı sıra Solice pazaryerini de açacağız. Bu, Metaplex standartlarının üzerine inşa edilmiş pazar yerimiz olacak. Pazar yeri, kullanıcıların Solice tarafından yayınlanan tüm resmi NFT’leri alıp satmalarını sağlayacak. Pazar yerinin kullandığı standart para birimi, $SLC belirteci olacaktır.

Lansmanı kutlamak için, Solice’in mevcut erken aşamasında Solice pazaryerini kullanan tüm kullanıcılar için %0 listeleme ve işlem ücreti sunacağız.

Arazi satışlarının ilk dalgası Solice Pazaryeri’mizde başlayacak ve kapmak için bu kadar sınırlı Arazi alanı ile, açık artırmaya dayalı satış şeklinde gelebilecek ek bükülmeler bekleyebilirsiniz. Teklif kartlarınızı hazırlama zamanı!

Genesis Avatar NFT Faydaları

solice-genesis

Şimdi Genesis Avatar NFT sahiplerimiz için avantajlara bir göz atalım, Sahibinin Avantajları aşağıdaki noktaları içerir ancak bunlarla sınırlı değildir:

– Arazi için beyaz liste (WL) noktası, NFT sahipleri arazi satışının ilk dalgasında bir parça arazi parseli edinme garantili bir şansa sahip olurlar.

– NFT sahiplerine özel özel discord kanalı.

– Daha yüksek bahis havuzu ödülü (Yayınlanacak)

– Gelecekteki özel Solice ürün çekilişi

– Daha fazla fayda TBA

Sonra ne gelecek?

Solice ekibi düzenli olarak yeni LAND satış dalgalarını duyuruyor olacak, bu nedenle güncel kalmak için bizi sosyal medyada takip edin.

ARSA satın almak için şu 3 adımı izlemeniz gerekecek:

1. Cüzdanınızı kurun (Öneriyoruz Ghost wallet)

2. $SLC’yi açın Gate, huobi, radium veya orca

3. The Solice Marketplace’ten LAND satın alın (Zamanında orada olduğunuzdan emin olun!)

Hakkında

Solice Metaverse, sınırsız olanaklara sahip açık bir 3D dünyadır: Kullanıcıların Solana blok zincirinde sürükleyici bir şekilde sanal deneyimlerini oynayabileceği, oluşturabileceği, sahiplenebileceği, sosyalleştirebileceği ve paraya dönüştürebileceği bir VR metaverse. Solice, sanal dünyaların, NFT’lerin ve toplulukların birbirine bağlı meta veri deposudur. Genel kullanıcı deneyimini iyileştirmek amacıyla, bunları meta veri deposunda birlikte çalışabilirlik yoluyla birbirine bağlayarak.

En son gelişmelerden haberdar olmak için Solice’ı sosyal medyada takip edin.

Twitter| Discord| Telegram| Telegram Duyuruları | Medium| White Paper | Youtube | İnternet sitesi

Solice Metaverse yazımız hoşunuza gittiyse NFTYORUM.COM üzerinden diğer metaverse haberlerine bakın.

Bir Web3 Çizgi Romanı Olan Unity, Genesis NFT Koleksiyonunu Yayınladı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.