Spiderman NFT aksiyonuna katılmaya hazır mısın?

0

Örümcek Adam en tanınmış süper kahramanlardan biridir ve NFT tabanlı bir koleksiyoncu öğesi olarak başarı için en iyi ihtimallerden birine sahiptir; Spiderman NFT’lerini VeVe’de alabilirsiniz

Spiderman NFT ve VeVe: Eve Dönüş Yok

Örümcek Adam markasının saf popülaritesi sayesinde, bebek yüzlü süper kahraman hakkında çoğu insanın henüz farkında olmadığı pek bir şey söyleyemeyiz, bu yüzden NFT’ler bağlamında Peter Parker hakkında konuşmaya devam edeceğiz.

Marvel’s Spiderman hayranı mısınız? Cevabınız evet ise, VeVe ve Marvel’in “” nin beşinci bölümünü yayınlamak için işbirliği yaptığını keşfetmekten memnun olabilirsiniz.Marvel Kudretlileri” Marvel Mightys, Marvel’in en popüler birkaç süper kahramanına yeni bir boyut kazandıran güzel Super-D figürlerinden oluşan bir seridir.

Marvel Mightys size tanıdık geliyorsa, bu koleksiyonun önceki serisinin lansmanını duymuş olabilirsiniz. Koleksiyon, Ağustos 2021’de VeVe Digital Collectibles uygulamasının ilk Captain America koleksiyonunu yayınlamak için Marvel Entertainment ile ortaklık yapmasıyla başladı.

VeVe ve Marvel işbirliğinin son bölümü, Peter Parker ve birkaç arkadaşına odaklanıyor ve bu, VeVe uygulamasında Spiderman NFT’leri alabileceğiniz anlamına geliyor. VeVe ve Marvel, Spiderman NFT’lerinin 14.999 sürümünü yayınladı ve önceki taksitlerden her biri 13 $ olan fiyatlarını korudular.

Spiderman bu koleksiyonda yalnız değil; Nadir Jessica Drew ile ilgilenen Gwen Stacy’nin duvar paletli NFT’lerini de alabilirsiniz. Örümcek Kadın NFT’leri? Yalnızca 8.888 NFT teklif edildiğinden daha nadirdirler. Black Cat ve Green Goblin karakterleri bu koleksiyonun beşinci bölümünde de mevcut, ancak en çok aranan parça, özel bir sürüm mutant Spiderman olan Spiderman 2099 idi.

VeVe’ye hoş geldiniz

VeVe, dijital koleksiyonlarla ilgili her şey için tek adresiniz olmak istiyor. Çevrenizi taradıktan ve platforma yükledikten sonra en sevdiğiniz karakterlerle ayakta kalmanıza yardımcı olmak için artırılmış gerçeklik özelliğine sahiptirler.

Bu platform ayrıca koleksiyonerlerin koleksiyonlarını sergileyebilecekleri dijital showroom’lara sahiptir; ayrıca eşyalarınız için özelleştirilmiş showroomlar da oluşturabilirsiniz. VeVe, ilgi alanlarınız ne olursa olsun, spordan filme, animeye ve aradaki her şeye kadar herkes için bir şeyler sunmasını sağlamak için dev adımlar atıyor.

Diğer koleksiyoncular ve hayranlarla birlikte sürükleyici bir metaverse deneyimleyebileceğiniz Veveverse’i yılın ilerleyen aylarında da bekleyebiliriz.

Eylem NFT Koleksiyonlarının Geleceği

Süper kahraman NFT’leri, NFT sahnesinde yeni değildir ve süper kahramanların popülaritesi nedeniyle, onları içeren NFT’ler, NFT’ler ana akım haline geldiğinden beri popüler olmuştur – bazıları NFT’ler olmazsa olmaz hale gelmeden önce ünlüydü.

İlk birkaç Marvel x VeVe koleksiyonunu kaçırdığınızı varsayalım. Bu durumda, Marvel Mightys’lerinizi Veve ikincil pazarından satın alarak hala sahip olabilirsiniz ve kendinizi hazır olacak şekilde konumlandırabilirsiniz, böylece altıncı koleksiyon düştüğünde, aksiyona girecek şanslı insanlardan biri olabilirsiniz. . Spiderman NFT’leri yalnızca başlangıçtır; kahraman NFT’lerin dünyası daha da öne çıkmak üzere.

Spiderman NFT dünyasına siz de katılın.
Diğer NFT haberleri için bakabilirsiniz: Flower NFT Koleksiyonu: Takashi Murakami Yeni Koleksiyonu

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.