Spor meraklıları çoğunlukla Bitcoin, Ethereum ve NFT Satın Almayı Seviyor

0

1.500 ABD’li yetişkinin katıldığı bir anket, hevesli bir atletizm tutkunu olan ailelerin %57’sinin dijital mülklere sahip olduğunu, %24’ünün ise dijital mülklere sahip olmadığını belirtti.

New York Rangers meraklısı David Arends hiçbir zaman bir NFT satın almamıştı, ancak en sevdiği hokey takımının efsanevi kaleci Henrik Lundqvist’in emekliliğini kutlamak için bir dizi dijital jeton yayınladığını keşfettiğinde, bunun forma koleksiyonunda farklı bir gelişme olabileceğini düşündü. , diskler ve diğer spor hatıraları.

Arends, parça başı 20$’a iki NFT satın aldı: Lundqvist’in Rangers’la olan 15 yıllık işine adanan geceye ait biletlerin resimleri, oyuncunun adını taşıyan bir sancak, taraftarlar alkışlarken Madison Square Garden’ın tepesine çekildi. Arends daha sonra NFT’lerin ekran görüntülerini yazdırır ve çerçevelettirerek duvarına, kalecinin imzalı bir portresinin yanına asardı.

Arends, Decrypt’e “Onu asla takas etmeyeceğim – sanki benimmiş gibi ve onu tutacağım” dedi. “Bana göre bu daha çok duygusal bir şey.”

Atletizm dünyası, kripto para reklamları, destekleri ve ortaklıkları ile her geçen gün daha fazla sırılsıklam hale geliyor ve bunlar Web3 alanına daha fazla tür getiriyor gibi görünüyor.

Seton Hall Üniversitesi’nin 1500 ABD’li yetişkinle yaptığı yeni bir araştırma, atletizm meraklıları ve NFT’ler veya Bitcoin ve Ethereum gibi kripto para birimleri satın alan türler arasında artan bir yayılma gösteriyor. Anket, hırslı bir atletizm tutkunu olan ailelerin %57’sinin dijital mülklere sahip olduğunu, bunların kopyalarından fazlasının bulunduğunu ortaya koydu. Ailesi olmayan ailelerin oranı sadece %24.

Seton Hall ticaret profesörü ve anket metodolojisi uzmanı Daniel Ladik, “Kripto ve NFT sahipliğinin ilk aşamalarında olmamıza rağmen, spor meraklıları bu taleplere dahil olmak için gerçek bir eğilim gösterdiler” dedi.

Kripto para birimini tanıtan reklamlarda görünen Matt Damon gibi ünlülerin muhtemelen bununla bir ilgisi var. Super Bowl, yılın en çok sevilen televizyon olaylarından biri ve bu yılki oyun, Nielsen ile ilgili olarak 100 milyondan fazla ABD seyircisi tarafından evde fark edilen eToro, Crypto.com ve FTX’ten spotları içeriyordu.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

cryptozare.eth hakkında

nft toplayıcı | moda editoryal görüş

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.