Steph Curry Playoff NFT’leri Under Armor tarafından yayınlanacak

0
NFT Haberleri

Under Armor, bu hafta sonu piyasaya sürülecek olan yeni bir Steph Curry playoff takas edilemez jeton seti duyurdu. Basketbolun şeklini NBA NFT’leri alacak. Curry, “3 sayılık” başına üç yapıyor. Ayrıca basketbol toplarıyla birlikte, NFT sahiplerinin NFT’lerinin görünümünü değiştirmelerini sağlayan bir serum olacak.

Under Armor bir Tweet’te, “Önce oyunu İYİ için değiştirdiniz, sonra onu iyileştirdiniz. Her “3” Steph Curry, tarihin bir parçasına katılmak için bir şanstır.”

Steph_Curry_Playoff_NFTs_are_to_be_released_by_Under_Armour

Steph Curry NFT’leri ilk ve ilk servis edilecek ve hızlı parmaklı NFT, bir üçlük yaptıktan sonra, degens onları rezerve edebilir. web sitesinin koşulları.

The Curry NFT’lerini ücretsiz olarak talep edebilirsiniz, yalnızca kullanıcıların bir Ethereum gas ücreti ödemesi gerekir. Basketbol NFT’lerinin sahipleri, onları OpenSea gibi ikincil pazarlarda tekrar satabilirler.

Dapper Labs, 2022 Playoff “anları” yapmaya devam ederken. Sahipleri satın almak için sıraya girmeden önce bir paketin satılmasının arzu edilen anları. Satış, kamuoyundan eleştiri alan kuruluş için mevcut bir değişikliği gösteriyor

NBA Playoff NFT modelini The Steph Curry NFT seti izledi, Çok düşük fiyat ve toplanması zor değil. Steph Curry basketbol NFT güvenliği ile ilgilenenler NF3 yetkilisini kontrol edin İnternet sitesi.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.