STMX Coin Nedir? Nereden ve Nasıl Alınır?

0

2 milyonun üzerinde kullanıcı sayısına sahip, 4,3 milyar dolar kripto para iadesi yapan StormX ekosisteminin jetonu STMX coin nedir? StormX, kullanıcılara online alışverişlerde %85’e varan kripto para iadesi gerçekleştiriyor. 2015 yılında kurulan StormX, ilk olarak 2017 yılında Storm jetonlarını bastı. Ardından 2020 yılının yazında token takası gerçekleştirerek STMX Coin’e geçiş yaptı. Peki STMX Coin projesi nedir? STMX coin yorum ve geleceği ile ilgili yeni gelişmeler sizlerle.

STMX Coin Nedir?

StormX projesinin likidite kaynağı olan STMX Coin, ilk ön satışını 2017 yılında gerçekleştirmiştir. Şirket 30 milyon dolar üzerinde bir likidite sağlamayı başarmıştır. StormX, mobil uygulama ve tarayıcı uzantısı görevini görmektedir. Dünya çapında 750’den fazla anlaşmalı olduğu iş yeri mevcuttur. Nike, Samsung ve Lego gibi dünyaca ünlü markalar bunlardan bazılarıdır. StormX, anlaşmalı iş yerlerinden yapılan alışverişlerin belirli bir yüzdesini STMX Coin olarak kullanıcılarının kripto para cüzdanlarına iade ediyor.

StormX blockchain ağı, Ethereum ağı üzerine inşa edilmişdir. SMTX Coin ise ERC-20 standartlarına sahip bir kripto para birimidir. Microsoft Edge ve Google Chrome tarayıcılarına eklenti kurarak veya android ve İOS uygulamaları sayesinde STMX coin elde edebileceğiniz alışverişler yapabilirsiniz. Alışverişlerde kazandığınız STMX coinleri 10 dolar ve üzeri yaptığınızda ödeme alabiliyorsunuz. Ebay, New Balance, Nike, Adidas, Sonos, Levi’s ve Groupon gibi dev şirketlerle iş ortaklığına sahiptir. Alışverişlerinizde ne kadar bir geri ödeme alacağınız ise üyelik seviyenize bağlı olarak değişmektedir. Mor, Bronze, Silver, Gold, Platinum ve Diamond olarak 5 seviye üyelik çeşitleri bulunmaktadır.

STMX Coin Projesi

STMX Coin projesi ilk olarak 2014 yılında geliştirilmeye başlandı. Hayata geçirilme tarihi ise 2017’dir. StormX Inc. yerel kripto paramini STORM Coin adı altında piyasaya tanıttı. 2020 yılında STORM coin sahipleri tarafından gerçekleştirilen oylama sonucu STMX Coin’e geçiş süreci başladı.

STMX Coin’le birlikte “god mode(tanrı modu)” sistemden kaldırıldı. StormX, yeni akıllı sözleşme protokolleri ile yüksek güvenlik önlemleri aldı ve yield farming özelliğini getirdiğini açıkladı. Bu sayede artık kullanıcılar sadece görev ve alışveriş yaparak STMX coin kazanmayacaklardı. Kullanıcılar ellerinde bulundurduğu STMX coinleri stake ederek, STMX Coin kazanacaklardı.

STMX coin projesi, Simon Yu ve Calvin Hsieh tarafından geliştirilmeye başlanmıştır. Kurucu ortaklardan biri Simon Yu, şirketin CEO’sudur. Diğer kurucu ortak ise şirketin CTO’sudur.

STMX Coin Nereden ve Nasıl Alınır?

Daha fazla mesaj

STMX Coin oldukça geniş bir ağa sahip. ERC-20 standardına sahip Ethereum tabanlı bir kripto para birimi olmasından dolayı popüler kripto borsalarında işlem görüyor.

STMX Coin’i Binance, KuCoin, Bittrex, Voyager, Kyber Swap, Moonpay, HitBTC, VCC Exchange, Mandala Exchange, Wazirx, Bitbns, Bitrue, Blockfolio ve FTX borsaları üzerinden satın alabilirsiniz.

STMX Coin’inizi Trust Wallet ve Metamask gibi çevrimiçi cüzdanlar üzerinde saklayabilir ve stake ederek kazanç elde edebilirsiniz.

stmx-coin-nedir-yorum
stmx-coin-nedir-yorum

STMX Coin Yorum

STMX Coin 1000’den fazla iş ortağı ve 180’den fazla ülkede kullanılan, görev ve alışveriş yaparak kripto para kazanabileceğiniz bir blockchain ağı olarak Storm, kripto para piyasasında 2015 yılından bu yana yer almayı başardı. Kendi segmentindeki örneklerine göre oldukça iyi işler çıkaran STMX Coin, bu sektörü hak ettiğini gösterdi.

SMTX Coin yorum ve grafik analizlerini incelediğimizde, son 1 yılda %723 oranında bir artış gözlemliyoruz. 2 milyondan fazla kullanıcı sayısına ulaşmayı başaran bir proje için bu artış pek de şaşırılacak bir durum değil.

STMX Coin şu an için 0,17 Türk Lirası üzerinden işlem görüyor. Toplam arz miktarı olan 10.000.000.000 milyar STMX Coin, kripto para dünyasında dolaşımda. Piyasa değeri 124,695,511 milyon dolar SMTX Coin, büyük bir kitle tarafından takip ediliyor. İleride hangi seviyeleri göreceğini elbette zaman gösterecektir. Ama kripto para piyasasına hakim yorumcular ve analistlerin görüşü; yükselmeye devam edeceği yönündedir.

SMTX Coin Geleceği

SMTX Coin, alt coinler arasında en eski kripto para birimlerindendir. Tecrübeli, inançlı ve kararlı bir ekibe sahip. SMTX Coin geleceği, diğer tüm kripto birimlerinde olduğu gibi arkasındaki topluluk ve geliştiricilere bağlı olarak değişkenlik gösterecektir. Geçmişinde olduğu gibi gelecekte de başarılı işler çıkarması ve kullanıcılarına sunacağı birbirinden eşsiz kampanyalar, yükselişini sürdürmesini sağlayacaktır.

Bu yazı da dikkatinizi çekebilir: Iost coin nedir?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.