Sxp Coin Nedir? Sxp Coin Fiyat Tahminleri

0

SXP coin, Swipe’nin yerel tokenidir. Eko sistemi üzerinde çeşitli alanlara hitap etmektedir. Sxp Coin Nedir? Sxp coin geleceği, sxp coin yorum, sxp coin projesi, sxp coin fiyat tahminleri nedir? Diye merak edenlere biraz daha net açıklayalım. Tokene sahip olan yatırımcılar işlem ücreti ödemeden Swipe platformlarında indirim kazanabilirler. Sadece indirim değil birçok avantaj da kullanıcıları beklemektedir.

Swipe token oldukça büyük bir ekosistemin bir parçasıdır. Merkeziyetsiz Finans (DeFi) parçası olan bu token kullanıcılara çok farklı hizmetlerde sunar.

SXP COİN NEDİR?

Sxp Coin Nedir? Bir hizmet tokenidir. Bünyesinde bulunan ana 3 ürünleri ile birlikte fiat ve Kripto para dünyasına ait bir köprü oluşturmayı çalışan bir platform üzerine kurulmuştur. Çok farklı bir mobil cüzdana sahiptir. Kripto para ile finanse edilen banka kartı ve Swipe Token (SXP) oluşturulmuştur.

Swipe Token (SXP)  Cüzdanı ekosistem erişim noktası görevi görür ve bu sayede kripto para birimleri ile birlikte fiat para birimleri de dahil olmak üzere çok farklı seçenekleri depolama ve yönetim için kullanılmaktadır. Ayrıca banka kartını yönetmek için de kullanılabilmektedir. Swipe Token (SXP) kullanıcılarının Kripto para birimleri ve Visa ödeme harcamaları olarak tanınır ve bu sayede avantajlar ve çok sayıda farklılık sunmaktadır.

sxp-coin-nedir
sxp-coin-nedir

Bu ekosistem sayesinde Network için ağ görevi gören ve işlem ücretleri ödemek için kullanılan Binance tarafından da desteklenir. Swipe Token (SXP)  sahipleri uygulama içerisindeki özel indirimler ve avantajlardan diledikleri zaman faydalanabilirler. Ayrıca banka kartları ile fiat ödemeleri de yapabilirler.

SXP COİN PROJESİ

Sxp Coin projesi oldukça fazla yatırım alan gelecek vadeden bir projedir. Joselito Lizarondo tarafından kurulmuştur. 2019 yılında kurulan Swipe Token (SXP)  güven veren bir alt yapıya sahiptir.

Kendisi aktif olarak Swipe Token (SXP)  Ceo’su olarak da görev yapmaktadır. Swipe Token (SXP)  ekibinin tamamı Mühendisler geliştiriciler, pazarlama ve topluluk yönetimi personeli olmak üzere çok sayıda insan tarafından kurulmuştur. Ekipte yer alan kişilerin tamamı ilk Coin pozisyonlarını Swipe Token (SXP) içerisinde almıştır. Temmuz 2020 yılında dünyanın en fazla tercih edilen dijital varlık borsalarından olan Binance tarafından satın alınmıştır. Bu nedenle de kesinlikle güven veren bir yapıya sahiptir.

Daha fazla mesaj

SXP COİN YORUM

Swipe Token (SXP)  ekosistemi aktif olarak ürün ve hizmet çıkarma adına kullanılmaktadır. Visa banka kartı sayesinde Kripto paralar herkes için çok daha fazla kullanışlı hale geldiği için bu projede erişilebilir hale getirmek için amaçlanmaktadır. Sxp Coin yorum kısmında ise güven veren ve özellikle istikrarlı bir yapıya sahip olduğunu belirtmek gerekir. Ödeme yöntemleri de işin içine girince, dünya genelinde 60 milyon noktada ödeme yapmaya uygun olduğu için fazlasıyla gelecek vaat etmektedir.

2022 yılında patlama yapmaya hazır olan tokenler arasında kendisi de yer almaktadır. Binance tarafından satın alındığı için eşler arası işlemler için de güçlü bir varlık haline gelmiştir. Bir diğer önemli avantajı ise işlem ücretlerinde çeşitli indirimler kazandırılmasıdır. 60 milyon yerde ödeme yapma fırsatı sunan bu token çeşitli indirimler ile birleşince kesinlikle çok daha popüler bir hale gelmiştir. İşlem ücretlerini ödemek için Swipe Token (SXP)   tercih edilebilir

SXP COİN GELECEĞİ

2022 yılı için büyük beklentilerin içinde olduğu koyun nereden bir tanesidir  ”Burn SXP” işlemleri devam ettiği sürece Sxp Coin geleceği içinde beklentilerin son derece yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

2021 yılında artış gösteren SXP 5.85 Dolar’ı aşacağı ve 2022 yılında 1 SXP’nin 9 dolar bandına geleceği tahmin edilmektedir. Uzmanlar patlama yapacak tokenler listesinde kesinlikle yer verse de yatırım tavsiyesi olmadığını belirtmek gerekir.

Yıl içerisinde beklenen SXP coin fiyat tahminleri aşağıdaki tablodaki gibidir.

sxp-coin-fiyat-tahminleri
sxp-coin-fiyat-tahminleri

SXP COİN NEREDEN ALINIR?

2022 yılının en gözde tokenlerinden olacak Sxp Coin nereden alınır? Çok fazla merak ediliyor. Binance, FTX, CoinTiger, Bybit platformlarından güvenle satın alınabilmektedir.

Özellikle Binance bu konuda en eski hizmet veren borsalardan bir tanesi olarak ön plana çıkıyor. Likidite ve güvenlik konusunda da yatırımcılara hizmetler sağlıyor. Binance üzerinden Swipe Token (SXP)   satın alabilmek için borsaya TL bakiyesi atmak ya da kullanılabilecek olan bir Kripto para almak gerekiyor “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesi üzerinden işlemler gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer bir alt coin analizimize de bakabilirsiniz: Basic Attention Token nedir?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.