Tamam Değil Bears’ın yeni sahibi var

0

Topluluğun yarısı, Not Okay Bears NFT Projesi’nin yeni sahibi tarafından hakarete uğradı.

Tamam Değil Ayılar Projesi bu hafta yeni bir sahip aldı ve o şimdiden toplumun yarısını memnun etmedi. Yakın tarihli bir Twitter Alanında eskileriyle ilgili yeni telif hakkı sorunları ortaya çıktı.

Bir NFT etkileyicisi olan Hustler, Not Okay Bears organizasyonunun tamamını satın aldı ve şimdi yeni sahibi. Gerçekte, etkileyici kişi, başından beri Not Okay Bears’ın vokal destekçisi olmuştur.

“KIRILMA: Az önce Not Okay Bears anlaşmazlığında projeyi %100 devralmak için bir teklifte bulundum. Kurucunun DM’lerime yanıt vermesi için 6 saati var veya teklif masanın dışında.” Hustler o gün daha sonra tweet attı, “Kelime bitti. Artık Kurucu benim [Owner] @Not OkayBears. Gerçekten iyi olmayacağız.”

Bu kabul edilemez. Ayı’nın yeni sahibi, satışlardan telif hakkı alıyor.

Not Okay Bears’ın yeni sahibi bugün tmas.eth Twitter bölümüne katıldı. İnsanlar, yeni mal sahibinin neden ikincil satışlar üzerinden yüzde 7,5 vergi almayı tercih ettiğini merak etti.

Birisi ayrıca Hustler’ın yüzde 7,5’lik ücreti haklı çıkarmak için ne yaptığını veya yapacağını sordu. “Hiçbir şey yapmamıza gerek yok… Projenin parası yok. Parasız hiçbir şey yapamayız,” diye yanıtladı Huster.
Bu arada, Hustler, telif hakkı olan diğer tanınmış işletmelere dikkat çekti. Yerleşik projelerin bir yol haritası olduğundan ve etkinlikleri aktif olarak planlayıp yürüttüğünden habersiz görünüyor.

“Yeni bir proje başlatan ve %5-10 telif ücreti ekleyen ppl dışındaki herkese GM, çünkü bu NFT ikiyüzlülerine büyük bir hayır değil. Yenisin ve onlara göre para kazanmamalısın. hepiniz yazıklar olsun. Endişelenme, kime kızacağını seçecekler, ”diyor yeni sahibi bir tweet’te.

Flipped Project’in arkasındaki gerçek sanatçı kim?

Twitter’da SPYMILK, Not Okay Bears’ın orijinal sanatçısı olduğunu iddia etti. Ayrıca ne bir NFT fenomeni ne de bir geliştirici olduğunu ve projeden tamamen ayrıldığını söyledi.

Ama çünkü Tamam Değil Ayılar esasen sağa bakan Tamam Ayılardır, bu projenin arkasındaki sanatçı kim? Ters çevrilmiş Okay Bears fotoğraflarının, “haftalarca üretmek için harcadığı” iş için sadece bir yer tutucu olduğunu savunuyor. SPYMILK ayrıca “görünüşte dağıtılmış varlıklar için merkezi meta verileri tutmanın” bir proje şakası olduğunu iddia etti.

Şimdiye kadar, Not Okay Bear’in yeni sahibi, tüm açıklamalarını reddetti ve onu “trolling ve yalancı” olarak nitelendirdi.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.