Terra yenilikçilerinin Güney Kore’den çıkmaları yasaklandı

0
NFT Haberleri

Tüm piyasanın Terra’nın düşüşünü gözlemlemesinden bu yana uzun zaman geçti. Bununla birlikte, iyi bilinen bir konuşma başlığı olmaya devam ediyor. Ayılar diğer çeşitli programları temizlemeye başladı.

Bu, halkı, LUNA’nın düşüşüyle ​​birlikte bu geçici programları tekrar tekrar ayırt etmeye teşvik etti. Kontrolörler tüm piyasayı yönetme önceliklerini değiştirirken, Güney Kore Terraform Labs’ı incelemeye devam ediyor.

Güney Kore medya ağı JTBC tarafından yapılan yeni bir duyuruyla ilgili olarak, tüm Terra fiyaskosunu inceleyen savcılar, programın mucitlerinin ülkeyi tahliye etmesini yasakladı. Seul Güney Bölge Savcılığının Ortak Mali ve Menkul Kıymet Suçları Soruşturma Ekibi incelemeyi denetledi ve özellikle önemli bir mucidin TFL’den ayrılmasına ilişkin bir yasağı değerlendirdi.

Ayrılma yasağının soruşturmanın gizliliğiyle ilgili olup olmadığının doğrulanması düşünülemez.”

Ayrıca savcıların önümüzdeki günlerde gerekli incelemelerin yanı sıra saldırılarla işçileri darp etmeleri isteniyor. Kwon Singapur’da bağlanmadan devam ederken bu, nüfusta bir fırtına yarattı. Kwon, Singapur’da yaşamaya devam ederken pasaportu iptal edildikten sonra ancak sınavın bir parçası olacaktı.

Bu nedenle, bazıları Kwon’un gerekli muayeneden geçmesinin biraz zaman alabileceğini düşünüyor. Bununla birlikte, kontroller Kwon’u suçla ve birçok eylemi bozmakla suçlayabilir.

İncelenen söz konusu kilit mucidin JTBC ile konuştuğu ve Terra’nın Kwon’unun bir ada satın almak için yeterli servete sahip olduğunu ifşa ettiği bildirildi.

Terra kazasının ardından, bir grup çalışan öne çıktı ve LUNA’nın başarısızlığı sırasında meydana gelen başarısızlıkların ardından intihara meyilli olduklarını açıkladı. Kwon’un devasa fonları kapsadığı gerçeği, birçok kişiyi kızdırdı.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.