Tesla’nın Kıdemli Direktörü şimdi NFT Marketplace Vinci’nin COO’su

0

Eskiden Tesla’da Kıdemli Direktör olan Tobias Duschl, şirketin yeni COO’su olarak seçildi.

Tesla’nın eski kıdemli direktörü Tobias Duschl, yeni Avrupa NFT pazar yeri olacak olan VINCI’nin yeni COO’su seçildi. Yeni COO ise, yedi yılı Tesla’daki operasyonlarda harcanan 10 yıl boyunca Silikon Vadisi’nde çalıştı. Tesla’da geçirdiği süre boyunca Elon Musk ve yönetim ekibinin geri kalanıyla yakın bir şekilde çalıştı.

Tobias ayrıca doktora derecesine sahiptir. Yönetim ve Ekonomi alanında Zürih Üniversitesi’nden. 2012 yılında Tesla için çalışmaya başladı ve 2016 yılında Global İş Operasyonları Kıdemli Direktörü olarak atandı. Zamanının çoğunu orada küresel hizmet projeleri için kullanılabilecek dijital ve veri araçları kurmakla geçirdi.

Tobias, 2018’de Tesla’dan gerçekten ayrıldı ve Relativity Space ve Modsy’de Operasyonlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı oldu. VINCI’nin yeni COO’su BMW Group için de çalıştı ve danışmanlık firması Swiss Economics. Ayrıca bir dizi teknoloji şirketine tavsiyelerde bulundu.

VINCI, Tobias’ın operasyonel strateji, süreç iyileştirme, işe alma, performans raporlaması ve iş kültüründen sorumlu olacağını söylüyor. Tesla’nın eski Kıdemli Direktörü ayrıca analiz, planlama, kaynak yaratma ve son teknoloji bir finans ekibini bir araya getirmekten sorumlu olacak.

VİNCİ ne anlama gelmektedir?

VINCI, insanların dijital sanat ve müziğin NFT’lerini alıp satabilecekleri yeni bir yerdir. Ayrıca VINCI, insanların kendi çıkarlarına yatırım yapmalarını kolaylaştırmak istiyor.

VINCI, 2022’de çalışmaya başlamak istiyor. Kısacası, lansman bir NFT Marketplace, bir NFT butiği, üçüncü şahıslardan jetonlar için bir fırlatma rampası ve benzersiz etkinlikler içerecek.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

Nicolle hakkında

Hintli bir Serbest yazardır. Web3 ile ilgili her şey hakkında düşünmeyi, öğrenmeyi ve yazmayı sever.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.