The Diversity Dollz NFT ile Röportaj

0

Diversity Dollz NFT Creator Hakkında:

Junior Bernadin, yenilikçi bir ortaokul ve eğitimci eğitim tesisi olan ve oldukça beğenilen Ron Clark Academy’de (RCA) öğrencilerin dekanı, BT Direktörü ve Ev Sistem Uzmanıdır. Meslektaşlarıyla birlikte, öğrencilerin ilgisini çekmenin daha iyi yollarını öğrenmek, akademik titizliği artırmak ve başarı için bir iklim ve kültür yaratmak için dünyanın dört bir yanından 100.000’den fazla eğitimcinin yetiştirilmesine yardımcı oldu.

Bay Bernadin, ülkenin en yüksek STEM mentorluk ödülü olan Bilim, Matematik ve Mühendislik Danışmanlığı için Başkanlık Ödülü’nün yakın zamanda alıcısıdır. Beyaz Saray Bilim ve Teknoloji Politikası Ofisi ve Ulusal Bilim Vakfı tarafından ödüllendirildi.

Hizmete ve mükemmellik arayışına olan bağlılığı nedeniyle, Bay Bernadin kısa süre önce Küresel Eğitim ve Öğrenim Forumu tarafından Eğitimde En İyi 100 Liderden biri olarak seçildi. Ayrıca Atlanta Business Chronicles 40 Under 40, Georgia Trend Magazine 40 Under 40, Walmart Community Playmaker, Florida State University Thirty Under Thirty, Forbes Teknoloji Konseyi ve McDonald’s ve TVOne sponsorluğundaki People Behind the People’dan biri olarak tanındı. 2021-2022 Liderlik Atlanta Sınıfının bir üyesidir.

Bay Bernadin şu anda, bir aile hekimi olan sevimli karısı Dr. Tashinea Bernadin ve kızı Haiti, Jamaika ve Çin kökenli olduğu için bu NFT’ler için ona ilham veren kızı Amira Bernadin ile birlikte Fayetteville, GA’da ikamet etmektedir. .

Chris: The Diversity Dollz, adından da anlaşılacağı gibi, beyaz olmayan kadınları destekliyor. Davaya nasıl yardım etmeyi öneriyorsun? Diversity Dollz koleksiyonunun bu kadınlara yönelik destek alanları nelerdir?

Bernadin: Diversity Dollz NFT Koleksiyonu, hem NFT’lere yatırım yapmak hem de geleceğe yatırım yapmak için mükemmel bir fırsattır; Herkes için eşitlik, çeşitlilik ve kapsayıcılık. Danışma kurulumuzda amacı destekleyen beyaz olmayan kadınlardan ve erkeklerden oluşan bir güç grubunu sonlandırıyoruz. Google’daki mühendislerden, HBCU’lardaki profesörlerden, SPED Eğitmenlerinden, Danışmanlarından, STEM’deki kadınlardan ve çok daha fazlasından oluşur.

Danışma kurulumuz ve NFT sahiplerimizle birlikte çalışarak, gelirlerin bir kısmı Diversity Dollz Vakfı’nı başlatmak için kullanılacaktı. Vakıf girişimleri, özel ihtiyaçlar da dahil olmak üzere, beyaz olmayan kadınların yeterince temsil edilmediği ve/veya yeterince hizmet görmediği alanları desteklemeye ve programlar oluşturmaya odaklanacak. Bu girişimler şunları içerebilir: Burslar, çalıştaylar, seminerler, hibe fırsatları ve çeşitli topluluk aktivasyonları ve daha fazlası. Diversity Dollz topluluğu, karar vermede kilit bir rol oynayacak.

Chris: Beyaz liste basımı başladı. Beyaz listeye katılmak hala mümkün mü? Ön satışta her bir jetonun fiyatı nedir? Ön satışta kaç token piyasaya sürülecek?

Bernadin: WL basımı sona erdi. Satış öncesi darphane 0.07 Eth’dir. 2000 yerimiz var.

Chris: Aynı şekilde koleksiyon elle çizilmiş ve 180 farklı özelliği bir araya getiriyor. Bazı belirteçleri diğerlerinden daha nadir yapan belirgin özelliklerden bazıları nelerdir? Nadirlik referansınız da var mı?

Bernadin: Bu koleksiyonda birden fazla vücut tipi, ten rengi, saç modeli, saç rengi, aksesuar, göz tipi ve kıyafet/tema bulunur. Diversity Dollz’un bir milyondan fazla permütasyonunu yaratabileceğimiz için, hepsi istatistiksel olarak oldukça nadirdir.

Sadece birkaç isim vermek gerekirse, aşağıdaki listeyi görebilirsiniz.

Saç stilleri için, bunlardaki en nadir özellikler aşağıdakilerdir:

 • Pigtailler ile gökkuşağı saç
 • Yay ile gökkuşağı saç
 • Yay ile gökkuşağı afro.

Ağız için en nadir özellikler şunlardır:

Kıyafetler/temalar için en nadir özelliklerden bazıları şunlardır:

 • HBCU temalı ceketler
 • TIR şoförü
 • Kaptan Amira
 • Programcı
 • Bayraklı Orijinal Elbise

Hepsinin oldukça nadir özellikleri var.

Chris: Sonuç olarak, halka açık darphanede jetonların maliyeti ne olacak? Darp ücreti için maliyetin ne kadarı ayrılır?

Bernadin: Şu anda satış öncesi basım aşamasındayız ve maliyet 0,07 ETH. Kamu Satışı 27 Haziran’da Başlıyorinci ve nane fiyatı 0,08 ETH’ye yükselir.

Chris: Ek olarak, The Diversity Dollz NFT’ye sahip olmanın faydaları nelerdir? Hediyeleriniz ve airdroplarınız var mı? Bu yarışmalara nasıl katılabilirim?

Bernadin: Bebek sahipleri çeşitli eşantiyonlar ve airdroplar için fırsatlara sahip olacaklar. Ayrıca gelecekte çeşitli inisiyatiflerde oy kullanma hakları da dahil olmak üzere çeşitli aktivasyonlara katılma fırsatına sahip olacaklar. Twitter ve discord kanallarımızdan devam etmeniz ve aktif olmanız, kaçırmamanız için önemli olacaktır.

Başka bir deyişle, resmi iletişim kanallarınız nelerdir? Kullanıcılar The Diversity Dollz’daki en son etkinliklerden nasıl haberdar olabilir?

Bernadin: anlaşmazlık, heyecanve e-posta listelerimiz iletişim kurma şeklimiz olacak.

Son olarak, lütfen yol haritanızı okuyucularla paylaşın. Diversity Dollz NFT, yatırımcıları için koleksiyonu veya kapsamı nasıl genişletmeyi umuyor?

Bernadin: Şu anda ICO, IDO, Blockchain, DeFi ve token satışları konusunda uzman olan yüklenicimiz Art Iinuma ile koleksiyon için token ekonomisi seçeneklerini araştırıyoruz.

Diversity Dollz NFT koleksiyonu, çeşitli hayırsever nedenlere farkındalık getirmek ve topluluğunu bu amaçları desteklemesi için güçlendirmek için tasarlanmıştır.

Bu koleksiyondan elde edilen gelirin bir kısmı, Dollz sahiplerinin girişimlere oy verebilecekleri bir vakıf oluşturmak için kullanılacak.

FAZ 1

 • 2000 NFT’nin ön satışını yapıyoruz ve Diversity Dollz’u birkaç rastgele sahibine havadan dağıtıyoruz. Beyaz liste fırsatları hakkında daha fazla bilgi edinmek için anlaşmazlığa katılın.
 • Diversity Dollz Ambassador programının oluşturulması ve harika eşantiyonlar ve yağma fırsatları. Bize katılın anlaşmazlık yaklaşan büyükelçi programımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için.
 • Dollzholders için etkileşimli oyunlar, ödüller ve eşantiyonlar.
 • Çeşitlilik Dollz Vakfı’nın oluşturulması.
 • Burslara, hayır kurumlarına ve çok daha fazlasına odaklanmak için birkaç seçmen girişimini etkinleştirin.
 • Tüm masrafları kendimiz karşılıyoruz ve benzerliğini kullanması için Amira’ya para ödüyoruz.
 • Çeşitli yağma, güzellikler ve eşantiyonlar içeren Diversity Dollz Mağazasının kilidini açın.
 • DEI sunumlarının ve panel tartışmalarının etkinleştirilmesi tüm Dollzholder’lara açıktır.
 • 20 Dollholderz, 2 Günlük DEI atölyesine katılmak için rastgele seçilecektir. Al Vivian itibaren Temel Çeşitlilik. Bu Dollholderz, deneyimi başka birine hediye etmeyi de seçebilir.

FAZ 2

 • 2. Bridge Builder NFT projesinin kilidi açıldı.
 • Çöpçü Avı etkinleştirildi. Çöpçü avını başarıyla tamamlayan ilk kişi 1.9 ETH kazanır ve aynı zamanda 1.9 ETH alacak bir 501(c)(3) organizasyonu seçer. Kazanan ayrıca ?????? Bridge Builder NFT projesi. (Proje adı, NFT projesinin %55’i basıldığında yayınlanır.)
 • Diversity Dollz üyelerine özel etkinliğin tarihi ve yeri açıklandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.