TIME İlk Merkezi Olmayan Dergisini Yayınlayacak

0

23 Mart’ta TIME, blok zincirinde bir NFT olarak dünyanın ilk merkezi olmayan dergi baskısını yayınlayacak. NFT sayısında, TIME’s Into the Metaverse dergisinin editörü Andrew Chow tarafından Vitalik Buterin’in Ethereum’un geleceği için verdiği mücadele üzerine bir kapak yazısı yer alıyor.

Konu, LITDAO ile istişare edilerek seçilmiştir. LIT, bu yılın başlarında dünyanın ilk tamamen merkezi olmayan kitabını geliştiren ve inşa eden bir web3 kültürel para birimi ve NFT girişimidir. Dergi blok zincirinde yer alacak olsa da, sahiplerinin tüm konuyu etkileşimli bir NFT aracılığıyla görmelerini sağlayacak merkezi olmayan bir protokol aracılığıyla erişilecek. TIME, NFT sorununu Circle aracılığıyla belirli sayıda TIMEPiece ve genesis LIT ortak cüzdan kullanıcısına yayınlayacak.

USD Coin’in (USDC) münhasır ihraççısı ve her büyüklükteki işletmeye internet tabanlı ödemeler ve finansal altyapı sağlama konusunda uzmanlaşmış küresel bir çevrimiçi finans şirketi olan Circle, dünyanın ilk blok zinciri tabanlı dergisinin sunum ortağıdır. Transient Labs bu projede teknik ortaktı.

Duyuru, TIME’ın Mart 2021’deki ilk çıkışından bu yana birçok heyecan verici yeni girişimin oluşmasına yol açan web3 alanındaki başarılı ilk yılını takip ediyor. TIME’ın web3 geliştirmesi şimdiden 10 milyon doların üzerinde gelir elde etti ve sorunsuz erişim için dijital cüzdanlarını TIME.com’a bağlayan 5.000’den fazla TIME Piece sahibiyle 25.000’den fazla sanatçı, koleksiyoncu ve hayrandan oluşan tutkulu bir topluluk oluşturdu.

TIME Başkanı Keith A. Grossman, TIME web3 ekosisteminde mümkün olanın sınırlarını zorlamaya devam ederken, blok zinciri üzerinde dünyanın ilk tam boy dergisini üretmenin markalarının doğal bir uzantısı gibi göründüğünü ve bunu bildiklerini söyledi. özellikle bu konu, toplulukları tarafından önemsenecektir.

Daha fazla mesaj

TIME ayrıca bugün Will Ban’ın şirketin ilk web3 Operasyonlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak atandığını duyurdu. Ban, daha önce Artsy’de İkincil Pazar Yeri Başkan Yardımcısı olarak çalışıyordu. Ban, şirketin Yaratıcılar ve Sanatçılar, Koleksiyonerler ve Topluluk, CMO’lar ve Markalar için desteğini artırmanın yanı sıra web3 tabanlı televizyon dizilerinin geliştirilmesini içeren TIME’ın web3 stratejisinin uygulanmasından sorumlu olacak.

18 Mart Cuma günü, saat 10:00 EST’de, Chow, Buterin hakkındaki kapak yazısını tartışmak üzere haftalık TIME Pieces Discord Community Town Hall için Grossman’a katılacak. TIME Pieces, Twitter’da @timepieces veya Discord’da discord’da bulunabilir. gg/saatler.

TIME’ın NFT topluluğuyla bağlantısı hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen time.com/timepieces adresini ziyaret edin.

En güncel NFT haberleri sadece NFTYORUM.COM da.

Time Piece haberinden sonra bakınız: Kleem NFT İle Röportaj

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.