TIME x The Sandbox ile Metaverse’de ‘TIME Square’ Oluşturma

0

Sandbox, meta veri tabanında bir ‘TIME Meydanı’ oluşturmak için TIME’dan NFT popülasyonunun öncüsü olan TIMEPieces ile açıkça işbirliği yaptığını ilan etti. Önemli ölçüde, bu TIME’ın sanal dünyadaki ilk hedefi. New York’taki ikonik topluluktan coşkuyu yakalayan TIME Square, bir araya gelme, sanat ve pazarlama alanı olacak.

TIME Başkanı Keith A Grossman, bu haftaki NFT’deki Sandbox olayı sırasında işbirliğini ilan etti. mimarların metaverse’de gelecek TIME Square’i inşa etmeleri için açık bir işaret açıkladı. Şirket, ikonik hedefi tekrar bir voksel avatarında yaratabilecek yaratıcı bir mimar arıyor.

Grossman, “Amacımız meta evrenin ruhu olacak bir hedef inşa etmek,” dedi. “Şimdi buna çarptığımız için heyecanlıyız [TIMEPieces] Metaverse’de TIME Square’i inşa edecek mimarı keşfetmeye devam ediyoruz.

Hedefin sürükleyici bir anlayışa katkıda bulunacağını genişletti. Ayrıca, TIMEPieces’in sanal nüfusu ile TIME’ın küresel bağlantıları arasında “doğal bir köprü” kuracaktır. Ayrıca TIME Studios, TIME for Kids ve bunların IRL etkinliklerinden çeşitli IP’lere odaklanacaktır.

Sandbox ve TIME’ın TIME Square’i, TIMEPieces sahiplerine farklı durumlar sunma konusunda kapsamlı bir hedef gerçekleştirecek. Bu, izin verilen tartışmaları, olayları, TIME Studios programlarının gösterimlerini ve bilimsel deneyimleri kapsar.

Önem olarak, hedef New York City’deki ikonik Times Meydanı’nın kalbini ve gücünü aktif hale getirecek. Bu sanal alanı kurmak için bir mimar olarak ilişki kurmayı seviyorsanız.

TIME x Sandbox Metaverse’de ‘TIME Square’ oluşturmak için

Sandbox bugün, TIME’ın NFT topluluk girişimi olan TIMEPieces ile meta veri tabanında bir ‘TIME Square’ oluşturmak için bir ortaklık duyurdu. Özellikle, bu TIME’ın sanal dünyadaki ilk varış noktasıdır. New York’taki ikonik mahalleden ilham alan TIME Square, toplanma, sanat ve ticaret için bir alan olacak. Hadi alalım…

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.