Bir flört uygulaması olan Tinder, NFT’lere ve Kadın Sanatçılara İlgi gösteriyor

0

Tinder, hem NFT’lerle hem de kadın sanatçılarla ilgilendiğini ima eden ince bir tweet attı. Tweet, ‘NFT alanında hangi kadın sanatçıları ve yaratıcıları takip etmeliyiz?’ diye sordu. Ne yapacaksan onu yap, ama bence işlerinde bir şeyler var.

Birçok Twitter kullanıcısı, Tinder’a layık olduğunu düşündükleri kadın sanatçıları adlandırarak yanıt verdi. Birkaç kadın sanatçı da kendi profillerini, sanat eserlerini ve kısa biyografilerini yayınladı. Konu, Tinder’ın deposunda ne varsa hepsine hazır, bir dizi harika profil ve sanat eseri içerecek şekilde genişledi.

Her halükarda, bu kadın NFT sanatçılarının takdir edilmesi için müthiş bir fırsat. ArtTactic anketine göre, kadınlar NFT pazarının sadece %16’sını oluşturuyor. Sanatlarının böylesine canlı, çok kültürlü bir mahallede sergilenmesi onlar için harika bir şey.

Hafifçe söylemek gerekirse, NFT ile ilgili flört uygulamaları yeni değil. Geçen yıl Bumble, Web3 teknolojisini Bumble BFF’ye dahil etme planlarını açıkladı. Sonuç olarak, kullanıcılar platformlarında yeni bir deneyim elde edecekler.

Bored Ape Yat Kulübü de yeni bir flört uygulaması için planlarını duyurdu. Lonely Ape Dating Club, özellikle NFT sahipleri için geliştirilmiş olması dışında, diğer flört uygulamalarına benzer şekilde çalışır. Kullanıcılar, uygulamanın özelliklerini kullanmak için kripto cüzdanlarını bağlamalıdır.

Kullanıcılar, potansiyel ortakları net değerlerine ve sahip oldukları NFT’lerin miktarına göre esasen filtreleyebilir. Şaşırtıcı bir şekilde, bu onların yeni Coin Digger aracına yer açıyor. Diğer kullanıcılar, NFT arenasında yüksek net değerli bireylerle bağlantı kurmak için bu işlevi kullanabilir.

Tinder NFT alanına yakın zamanda girecek gibi. NFTYORUM.COM ile güncel NFT haberlerine ulaşabilirsiniz.

Diğer yazımıza göz atmayı unutmayın: Beanie Free NFT Mint Artık Ücretsiz Olarak Mevcut Değil

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.