TokenArt ve Richmont, Tayland’daki Çocuklar ve Kadınlar İçin NFT Koleksiyonunu Başlattı

0

TokenArt, 8 Mart 2022 Dünya Kadınlar Günü’nde Richmont Christie’s International Real Estate ve Pavena Foundation for Children and Women ile birlikte en yeni NFT koleksiyonu olan Women with Power 1: Pareploy‘un lansmanını duyurmaktan mutluluk duyar.

Kısa süre önce Bangkok’un dışındaki bir restoranda sarhoş ve şiddetli bir asilere karşı kendini savunduğu için viral hale gelen şampiyon Muay Thai kickboksçusu Bayan Pareploy Saeaia, 130 NFT’lik dizide yer alıyor.

NFT’ler, Women Pareploy‘un geleneksel Muay Thai hareketleri yaparken, ortaklarla fikir alışverişinde bulunurken ve Petchyindee Akademisi’nde eğitim alırken yüksek çözünürlüklü renkli fotoğraflarından oluşan kolajlardır. Her fotoğraf sadece bu proje için hazırlanmıştır ve yeni ve benzersizdir.

Pareploy 1: İktidardaki Kadınlar aslında iki ciltlik bir set. İlk koleksiyon, türünün tek örneği 100 NFT’ye sahipken, ikinci koleksiyon, elli sınırlı sayıda basılan otuz NFT’yi içeriyordu ve çeşitli finansal araçlara sahip koleksiyoncuların ve meraklıların katılmasını sağladı.

Koleksiyon, 8 Mart 2022, 00:00 UTC’de Dünya Kadınlar Günü anısına OpenSea pazarından satın alınabilecek.

50 basım NFT’lerin fiyatı 0,036 ETH (yaklaşık 100 ABD Doları), tek sürümlerin fiyatı ise 0,36 ETH (yaklaşık 1.000 ABD Doları). Poligon üzerinde oluşturuldukları için, sarılı Eter (WETH) satın alma ve basma ile ilgili herhangi bir gaz gideri yoktur.

Taciz ve şiddet mağdurlarına yardım etmeye adanmış Tayland merkezli bir yardım kuruluşu olan Pavena Çocuklar ve Kadınlar Vakfı, satışlardan elde edilen tüm gelirlerin bir kısmını alacak.

Richmont’s Genel Müdürü Bay Tim Skevington şunları söyledi:
“Buna sponsor olmaktan heyecan duyuyoruz”
çocukları ve kadınları desteklemek için fon ve farkındalık yaratma fırsatı olarak benzersiz etkinlik
Tayland’daki sorunlar ve Dünya Kadınlar Günü’nü kutlamak için.”

Gücü Olan Kadınlar 1: Pareploy, güçlü kadınlar üzerine planlanmış bir serinin ilk kitabıdır. İşbirliğine dayalı bir çabadır.

Christie’s International Real Estate, Christie’s International Real Estate’in özel Tayland iştiraki Richmont’s ile işbirliği yaptı.

48 ülkede 940’tan fazla ofisi ile dünyanın en büyük lüks emlak komisyonculuğu ağıdır. Satışlar önceki beş yılda 500 milyar doları aştı.

Richmont Genel Müdürü Bay Tim Skevington, “Bunu desteklemekten memnuniyet duyuyoruz” dedi. Tayland’da kadın sorunları hakkında farkındalığı artırmak ve Dünya Kadınlar Günü’nü onurlandırmak için çocukların ve kadınların kaygıları için türünün tek örneği bir etkinlik.”

TokenArt, türünün tek örneği NFT koleksiyonları yaratan Taylandlı sanatçılardan oluşan bir ekip.

Gücü Olan Kadınlar 1: Pareploy, nüfuz sahibi kadınlara yönelik planlı bir dizi girişimin ilkidir. Grubun büyüklüğü tamamen size kalmış.

Bayan Pareploy, Muay Thai eğitimine 15 yaşında başladı.

Aynı yıl kendisine Petchploy mor Krungthep Thonburi adı verildi ve ilk rekabetçi maçını kazandı.

2021’de emekli olmadan önce 50 maçından 40’ını kazandı. Şu anda yerel bir ilkokulda öğretmen olarak çalışıyor.

Petchyindee Academy, Bangkok’un en eski ve en saygın boks spor salonlarından biridir.

Taylandlı kickboksçulara eğitim tesislerine, kulüplerine veya memleketlerine göre profesyonel bir takma ad verilir.

NFTYORUM.COM olarak TokenArt’ı girdiği bu yolda tebrik ediyoruz.

İlginizi çekebilir: Ünlü Hintli Ressam Paresh Maity, WazirX’te NFT’leri Yayınladı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.