Troy Coin Nedir?

2

Troy Coin, sürdürülebilir bir ekonomik model oluşturmayı hedefleyen, varlık yönetimi çözümleri, kripto para ticareti, veri analitiği hizmeti ve çeşitlendirilmiş aracılık hizmetleri sunan Troy Trade tarafından piyasara arz edilen kripto para birimidir. Kurumsal ve profesyonel brokerlara hizmet sunan Troy Trade’in geliştirdiği Troy Coin Nedir? Troy Coin Yorum ve Analiz verileri, Troy Coin Geleceği ve Troy Coin Projesi hakkında detaylı bilgileri sizler için derledik.

Troy Coin Nedir?

Troy Coin Nedir?” sorusunun cevabını anlayabilmek için öncelikle Troy Trade ekosisteminin merkezi finans ve merkeziyetsiz finans sistemlerine nasıl bir geçiş ağı oluşturduğunu anlamak gerekmektedir. Troy Trade, kripto varlık sahipleri için yatırma, çekme ve aktarma gibi transfer işlemlerini sunar. Ayrıca farklı Defi veya CeFi borsalarında bulunan hesaplarını API’ler ile bağlayarak işlemlerinizi TROY’da gerçekleştirebilirsiniz. Hesabınızın yetkilerini farklı kullanıcılara aktarak onların sizin hesabınızda işlem yapmasına izin verebilir ve hesabın tüm yetki ve yönetimini risk yönetim modülü sayesinde izlenebilir.

Piyasaya sürüldüğü ilk yıllarda Ethereum ERC-20 ağı üzerinde dağıtılan Troy Coin, ilerleyen yıllarda Binance Chain BEP-2 üzerinde tekrardan dağıtılmıştır.

Troy Coinler düzenli aralıklarla arz ve talebin dengelenmesini sağlamak amacıyla sürekli olarak yakılacaktır. Ayrıca Yield Farming protokolünü desteklemesi sayesinde, staking işlemleri gerçekleştirerek Troy Coin kazanabilirsiniz.

Troy Coin’in piyasaya sürülmesi ile birlikte Troy Trade tarafından teşvikler sağlanarak, kullanımı yaygınlaştırılmıştır. Troy Trade’de gerçekleştirilen işlemlerde indirimler ve oylama haklarının tanımlanması gibi fırsatları Troy Coin sahiplerine sunuldu.

Troy Coin Nedir sorusunun cevabını okuyanlar bunu da okudu: Unfi Coin Nedir?

troy-coin-nedir-yorumu
troy-coin-nedir-yorumu

Troy Coin Yorum ve Fiyat Analizi

Troy Coin Yorum başlığının içeriği hazırlanırken son 24 saatlik işlem hacminde %376’lık bir artış ile 24 saatlik hacmi 16,663,566 milyon dolar olarak karşımıza çıkıyor. Toplam piyasa değeri 101,033,344 milyon dolar ile piyasa değerine göre kripto para sıralamasında 463. sırada yer alıyor.

Troy Trade Twitter adresi üzerinde kendini Metaverse gezgini olarak tanımlıyor. Geleceğin dünyası olarak adlandırılan Metaverse gezegeni için bir adım daha atmanızı sağlıyor. 2022 yılı yol haritasını da açıklayan Troy Trade 2022 yol haritasına bağlı kaldığı sürece yükselişini devam ettirecektir.

Troy Coin’in piyasada dolaşan doğrulanmış arz miktarı 8 milyar 100 milyon TROY’dur. Toplam arz miktarı 10 milyar TROY olarak belirtiliyor. Troy Coin şu an için kripto para borsalarında 0,01028 dolar ile yüzde 20’lik bir yükselişle işlem görüyor.

Troy Coin Geleceği

Troy Coin Geleceği, 11 Ocak 2022 tarihinde resmi Twitter adresinden yayınladığı 2022 yılı yol haritasına bağlı kalmasına göre şekillenecektir. Twitter adresinden 3 aşamalı olarak yol haritası yayınlamıştır.

2022 yılı 1. döneminde daha derin işlemler operasyonu gerçekleştirmek ve daha fazla harita yayınlamak olarak belirlenmiştir.

2. dönem olarak daha fazla oyun, daha fazla görev ve daha fazla ödül dağıtımı yaparak oyun mekaniğini geliştirmek olarak belirlenmiştir.

3.dönem hedefi olarak ise DAO’nun kademeli olarak keşfedilmesini sağlamak. Topluluk yönetimini aktif hale getirmek.

Troy Coin Projesi

Troy Coin Projesi, Troy Trade ekosistemi tarafından ağ üzerinde gerçekleştirilen işlemlerde kullanıcılara kazanç sağlamak ve sisteme likidite kaynağı olarak geliştirilmiştir. Brokerlara teşvikler verir. Küresel ekosistemin korunması için Troy Trade’e destek veren brokerları ödüllendirmek için geliştirilen bir coindir.

Troy Coin en büyük kripto dağıtımını Troy madenciliği ile dağıtmıştır. 10 milyar adet Troy Coin’in yüzde 60’lık bir bölümü madencilik ile dağıtılmıştır. Troy Trade ekosistemine yüzde 10’luk bir bölüm ayrılmıştır. Yüzde 8 kamu satışı için, yüzde 12 özel satış ve yüzde 10’luk bir bölüm de takım üyelerine ayrılmıştır.

Troy Coin Nereden ve Nasıl Alınır?

Troy Coin şu an dünyanın en büyük kripto para borsalarında işlem görüyor. Binance, Mandala Exchange, Gate.io ve Pionex gibi dünyaca ünlü borsalarda üyeliğiniz bulunması halinde Troy Coin alabilirsiniz.

Binance Troy Coin için stake işlemlerine de izin vermektedir. Böylece elinizde bulundurduğunuz Troy Coinleri staking ederek kazanç elde edebilirsiniz. Ayrıca Troy War uygulaması üzerinden TROY Coin ödülleri kazanarak sahip olabilirsiniz. Merkeziyetsiz finans ve NFT Coinlerin geleceğin oyun dünyası için ekosistemi oluşturan belirli araçlar olduğunu ifade eden Troy Trade, Troy war uygulamasını edinmek için blockchain teknolojisini kullanmakta ve NFT Coin ve Merkeziyetsiz Finans (DeFi) yapısını oyunla birleştirmektedir. GameFi alt yapısının kullanıldığı Troy War oyununda en iyi stake işlemleri karşılığında kazanç sağlamanın dışında, NFT’ler oluşturarak ticaret işlemlerini gerçekleştirebileceksiniz.

Troy Coin Nedir? sorusunun cevabından sonra ilginizi çekebilir: Dego Coin Nedir?

2 Yorumlar
  1. tuğberk diyor

    metaverse coinleri geleceği belirleyecek olan coinlerdir. Troy coin’de bunlardan biridir. En iyi coin borsalarından biri olan binance dan alınabilmesi de ayrı bir şeydir (YTD)

  2. Kadir diyor

    Aradığım en doğru açıklamalı yorumları bulabiliyorum emeği geçen herkese teşekkürler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.