True Global Ventures, Web3’ün “takip” fonuna 146 milyon dolar yatırım yaptı

0

True Global Ventures 4 Plus (TGV4 Plus), birkaç Web3 projesi için 146 milyon dolarlık yatırım turunun sona erdiğini duyurdu. Bu, piyasa şu anda bir ayı piyasasında olmasına rağmen yatırımcıların hala kripto ile ilgilendiğini gösteriyor.

TGV4 Plus Takip Fonu adı verilen en son kapanış, her biri 4 milyon dolardan fazla para koyan 15 genel ortaktan oluşan bir grup tarafından yönetildi; bu, fonun toplam 62 milyon dolarlık değerinin yüzde 40’ından fazlasıdır. Paranın çoğu, halihazırda TGV’nin portföyünde bulunan Web3 şirketlerine yatırılacak. Geri kalanı, erken aşamalarının sonunda olan Web3 şirketlerine gidecek.

TGV, eğlence ve oyun, finansal hizmetler ve yapay zeka olmak üzere üç sektördeki geç aşamadaki Seri A, B ve C yatırımları için bir temel fon aracılığıyla bir dizi Web3 girişimine yatırım yaptı. Sandbox, Animoca Brands ve Forge, TGV’nin yaptığı en iyi bilinen yatırımlardan bazılarıdır.

TGV’nin 15 genel ortağından biri olan Duan Stojanovi, zayıf bir pazara yatırım yapmaktan bahsetti:

“Bugün, kazananların kim olduğunu söylemek çok daha kolay.” Bu da yatırımcılarımızın bize güven duymasını sağladı” dedi.

Stojanovi ayrıca piyasa düzeltmelerinin en iyi oyuncuları seçmeye yardımcı olduğunu söyledi ve diğer VC’leri kripto işlerine yatırım yapmaya devam etmeye teşvik etti:

“Piyasa nasıl olursa olsun, her zaman doğru zamanda harika ürünlere sahip harika ekipler vardır. Yatırım yapmak için en iyi zaman, boğa piyasası değil, kriz zamanıdır.”

Huobi Global, DeFi ve Web3’e odaklanacak 1 milyar dolarlık bir bütçeye sahip bir yatırım kolu kurdu.

Geçen hafta Cuma günü, küresel kripto para borsası Huobi Global, 1 milyar dolardan fazla kripto varlığına sahip yeni bir yatırım kolu olan Ivy Blocks’u duyurdu.

Huobi, paraya ek olarak, bir varlık yönetimi platformu, yeni bir blockchain inkübatörü ve ayrı bir araştırma kolu gibi başka hizmetler de sunuyor.

Huobi Global’in CFO’su Lily Zhang, Houbi’nin varlık yönetimi departmanının, merkezi olmayan finans ve Web3 projelerinin başlamasına yardımcı olmak için “likidite yatırımları” sunacağını da söyledi.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.