2022’nin İlk 5 Tuhaf Kripto Para Birimi

0

Tuhaf kripto para birimleri, 2022’de cüzdanlarda kar elde etmek için kripto yatırımcılarını şaşırtıyor

İnternet, PotCoin’den TrumpCoin ve PutinCoin’e kadar blok zinciri tabanlı yabancı para birimleriyle dolu garip bir yer. Bu yazımızda, 2022’de ilk 5 Tuhaf kripto para birimini göreceksiniz.

En Tuhaf Kripto Para Birimleri

• Garlicoin: Bu kripto para birimini kesinlikle sarımsaklı ekmekle ilişkilendirebilirsiniz! Garlicoin, yatırımcı dostu, merkezi olmayan bir kripto para birimi olduğunu iddia ediyor. Birincil odak noktası, ucuz ve hızlı işlemler, düşük giriş engeli ve Garlicoin topluluğunu büyütmek için büyük bir odak olmak üzere üç yöne dayanmaktadır.

• Potcoin: Adından da anlaşılacağı gibi Potcoin, esrar endüstrisini güçlendiren bir ağı ifade eder. Müşterilerin anonim olarak esrar ürünleri alıp satmalarını sağlayan dijital bir para birimidir. Madeni para aynı zamanda esrar işletmelerini ve müşterilerini tek bir eşler arası platformda bir araya getiren ve dünyanın her yerinden müşterilerin işlem yapmalarını sağlayan bir bankacılık çözümü de sağlıyor.

Daha fazla mesaj

• Cthulhu Teklifleri: Bu kripto, fütürist korku hikayesi yazarı HP Lovecraft’ın kısa hikayesi ‘The Call of Cthulhu’ akılda tutularak piyasaya sürüldü. Başlangıcından bu yana, bu kriptonun büyümesi yavaş ama istikrarlı olmuştur. Madeni para sahipleri bir peri masalı sözlüğü kullanırlar ve madeni paralara ‘kutsama’, madenciliği ‘kurbanlar’ ve kendilerine de ‘kült tapanlar’ olarak atıfta bulunurlar.

• PutinCoin: Bu madalyonun yaratıcıları, insanlara ve dünyanın en büyük ve en büyük ekonomilerinden biri olan Rusya’nın liderine bir haraç ödemeyi amaçladı. Madeni paranın Rus ekonomisinin büyümesini kolaylaştırması ve ülkenin muadilleri içinde ödeme yapması gerekiyordu.

• TrumpCoin: PutinCoin’den sonra en büyük muadili olan TrumpCoin’den bahsetmek bir zorunluluktur. TrumpCoin, eski Amerikan Başkanı Donald Trump’ı desteklemek ve onurlandırmak için serbest bırakıldı. Madeni para, Trump’ın Başkanlık ofisini kazanmasından birkaç ay önce serbest bırakıldı. Seçim kampanyası için destek ve para toplama çabasıydı.

NFTYORUM.COM ile en güncel coin değerlendirmelerine ulaşabilirsiniz.

2022 Tuhaf Kripto Para yazısı hoşunuza gittiyse diğer içeriklerimize göz atmayı unutmayın: Kripto Para Kazandıran Oyunlar 2022

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.