Elon, Twitter’da ‘Ödeme Seçeneği Olarak Dogecoin’i Mümkün Hale Getirecek mi?

0

Musk, Dogecoin’i Twitter’a entegre ederse, kripto patlayacak ve büyük kripto para birimlerini geçecek.

İlişkili: COMP Coin 2022’De 500 Dolara Yükselebilir Mi?

Elon Musk, sosyal medya devinin abonelik hizmeti olan Twitter Blue hizmetlerini kullanmak isteyen kullanıcılar için bir ödeme seçeneği olarak en sevdiği kripto para birimi Dogecoin’i sundu. Bunlara fiyat indirimi, Dogecoin kullanarak ödeme seçeneği ve reklamları yasaklama dahildir. Son zamanlarda, Twitter yönetim kuruluyla çalkantılı bir savaşın ardından, hissedarlara yönelik biraz dırdır etmek Elon’un bu Twitter teklifini kazanmasına yardımcı oldu. Elon’un Twitter’ı satın alma kararı hakkında tartışılacak pek bir şey yok çünkü kulağa çılgınca gelse de Elon’a göre mantıklı. Artık Twitter’da yapmak istediği tüm değişiklikleri yapabilir ve onu internetteki en görkemli sosyal medya platformu haline getirebilir.

Daha fazla mesaj

Musk, her zaman meme tabanlı kripto para birimi Dogecoin’in büyük bir destekçisi olmuştur. Dogecoin’i nasıl desteklediği ve piyasadaki en popüler kripto para birimi haline gelmesiyle ilgili tweet’leri Dogecoin’in pazar hakimiyetini büyük ölçüde etkiledi. Daha önce Musk, Twitter Blue için ödeme yapmayı öneren bir tweet’te Dogecoin-Twitter entegrasyonu hakkında alay etmişti. Ağın verimliliğini artırmak için Dogecoin ekibiyle çalışmaktan bahsetti.

Son zamanlarda, Musk Twitter’ı getirdikten sonra, anlaşmanın açıklanmasından hemen sonra Dogecoin %6’nın üzerinde yükseldi. Satın alma işleminden bu yana, kripto 24 saatlik bir süre içinde neredeyse %35 arttı. Şimdi Musk, Twitter’da ödeme kriptosu olarak Dogecoin’i başarılı bir şekilde eklerse, piyasa hakimiyeti muhtemelen patlayacak ve piyasadaki en karlı kripto para birimlerinden biri olmasını sağlayacaktır.

Son olarak Musk’ın Dogecoin’i Twitter’a entegre etmesi oldukça muhtemel görünüyor, yapamaması için pek fazla sebep yok. Ancak bunu yaparsa, Dogecoin kesinlikle tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşacak ve ardından piyasadaki büyük kripto para birimlerini sollayacaktır.

NFTYORUM.COM’da bir çok alt coin analizi bulabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.