TWT Coin Nedir?

0

Trust Wallet Token (TWT) veya kripto para toplulukları tarafından TWT Coin olarak adlandıralan kripto para birimi, Binance’ın resmi kripto cüzdanı Trust Wallet tarafından üretilmiştir. Kripto para borsasına yeni katılan kullanıcıların merak ettiği, 2017 yılında kurulan, sektörün güvenilir projeleri arasında yer alan Trust Wallet tarafından piyasaya sürülen TWT Coin Nedir? TWT Coin yorumları neler? TWT Coin hedefi Ne?

TWT Coin Nedir?

TWT Coin, Binance kripto para borsasının resmi kripto para cüzdanı olan Trust Wallet mobil kripto cüzdanı uygulamasının geliştirdiği, Trust ekosistemini geliştirmek, kripto para kullanımı teşvik etmek ve farkındalık yaratmak için Binance Chain’de BEP-2 varlığı olarak piyasaya sürülen ancak Ekim 2020’de Smart Chain BEP-20 varlığı olarak tekrardan piyasaya dağıtılan kripto para birimidir.

Trust Wallet, Viktor Radchenko tarafından 2017 yılında kurulduktan sonra 2018 yılı Temmuz ayında Binance tarafından satın alınmıştır. Trust Wallet şirket merkezi, Amerika Birleşik Devletleri California eyaletindedir. Trust Wallet üzerinde bir çok farklı coin saklayabilir, ticaretini yapabilir ve takas edebilirsiniz. Trust Wallet, Bitcoin ve Ethereum cüzdanlarının yanı sıra bir çok farklı kripto para cüzdanını çevrimiçi olarak kullanıcılarına sunuyor.

Kripto para borsası kullanıcılarının merak ettiği “TWT Coin Nedir” sorusunun cevabı Trust Wallet’ın gelecek yol haritasına bakıldığında ortaya çıkartılabilir. Trust Wallet kendi ürettiği coin ile kripto para alım-satım, DEX alım-satım ve Dapp kullanımlarında indirim ve promosyonlar yaparak piyasadaki yerini güvencede tutmaya kararlı olduğu görülüyor.

10 milyondan fazla kullanıcı kitlesine ulaşan Trust Wallet, çevrim içi kripto cüzdanlar arasında Binance’ın desteğiyle sarsılmaz yerini korumaya devam ediyor.

TWT Coin Yorum

“TWT Coin Nedir” başlıklı yazımızın içerisinde TWT Coin yorum bölümünde TWT Coin’in yol haritasını ve şu an nerelerde olduğunu ele alacağız.

Trust Wallet kendi topluluk sayfasında, TWT Coin hakkında detaylı bilgilendirmelere yer veriyor. Burada TWT Coin ile neler yapılabileceği, Trust Wallet ekosistemine nasıl katkıda bulunulacağı, TWT Coin fiyatlarının kullanıcılar tarafından işlem görmesi sonucu belirleneceğini belirtiyor. Ancak TWT Coin Yol Haritası başlığı açılmasına rağmen hala açıklama getirilmemiştir. Bu da yol haritası paylaşılmamış olsada, bir yol haritasının bulunduğunu bizlere gösteriyor.

Daha fazla mesaj

Şu an hali hazırda 1 milyar TWT Coin içerisinden CoinmarketCap tarafından doğrulanmış 346.951.186 milyon TWT Coin dolaşımda. TWT Coin güncel piyasa değeri 216.690.711 milyar dolar değerindedir. Son 24 saatte işlem hacmi ise 9.887.685 milyon dolar olarak açıklanmıştır.

TWT Coin an itibariyle 0.62 dolardan işlem görüyor. Eğer Trust Wallet tarafından iyi bir yol haritası çizilir ve izlenmeye devam edilirse bu fiyatın yükselmesi su götürmez bir gerçek olarak görünmektedir.

TWT Coin Hedefi

Binance Chain’den, Binance Smart Chain’e geçilirken toplam piyasa arzının %99’u yakılan TWT Coin Hedefi, Binance Smart Chain ağında 1 milyar TWT Coin arzı gerçekleştirerek TWT Coin fiyatını arttırmayı hedefliyor. 1 milyar TWT Coin’in yüzde 8’ini yeni üyelikler ve promosyonlar ile dağıtacağını duyuran Trust Wallet, yüzde 12’ini topluluk üyelerine sadakat bonusu olarak vereceğini söyledi.

Böylece daha fazla işlem hacmi gerçekleştirerek TWT Coin fiyatının 1 dolar seviyelerinin üstünü görmesi hedefleniyor. Trust Wallet’ın yaptığı açıklamada Toplam arzın yüzde 25’inden fazlasının promosyonlar, bonuslar, yeni üyelikler ve eşantiyon olarak dağıtıldığı bildirildi.

twt-coin-nedir-gelecegi
twt-coin-nedir-gelecegi

TWT Coin’in Geleceği

TWT Coin nedir, sorusunun merak eden kripto para araştırmacıları tarafından aranan bir diğer soru cümlesi olarak “TWT Coin Geleceği” karşımıza çıkıyor. TWT Coin’in geleceğini tahmin edebilmek için güvenilir kripto para cüzdanı olan Trust Wallet’ın geçmişine bakabiliriz.

Milyonlarca kullanıcının güvenini sağlamayı başarmış çevrimiçi kripto para cüzdanı uygulamasının ürettiği TWT Coin’in geleceği hakkında tereddüte düşen kripto para borsa kullanıcısı yoktur. Binance tarafından satın alınmasıyla birlikte kullanıcıların güvenini tazeleyen ve tereddütsüz güvenilir bir kripto para cüzdanı olan Trust Wallet, TWT Coin’in geleceği için oldukça emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

TWT Coin airdropları ve bonuslar ile yeni kullanıcılar çekmeyi başaran ekosistem, kullanıcıların her platformda TWT Coin’i görmek istemisini sağlamayı başarıyor. TWT Coin birçok kripto para borsasında işlem görmeyi başarmış önemli bir coindir. İşlem hacmi bakımından piyasa hakimiyeti bulunmamasına rağmen doğru yol haritası ile yakın zamanda iyi yerlere gelecek coinler arasında gösterilebilir.

Ayrıca ilginizi çekebilir : Sfp coin nedir?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.