TYGA, firavunlardan ilham alan NFT’yi piyasaya sürdü (17:00 BST)

0

“On Bin TYGA”, yıldızın NFT sahnesine girme konusundaki son girişimidir. Bu aynı zamanda onun ve Kreation’ın modern CryptoArt alanına girme konusundaki ilk girişimidir. Dijital hatıralar daha popüler hale geldikçe, TYGA hayranlarını eski firavunların mezarlarına dayanan ve yenilikçi bir izlenime sahip benzersiz bir NFT koleksiyonu yapıyor.

Dünyaca ünlü rap yıldızı Kreation ve TYGA, “Ten Thousand TYGA” (T10T) PFP NFT koleksiyonunun 17 Haziran 2022’de çıkacağını duyurdu.

Koleksiyonun iki parçası var: 17 Haziran 2022’de Magic Eden’de açık artırmaya çıkarılacak 1/1 benzersiz NFT ve 18 Haziran 2022’de canlı olarak yapılacak 10.000 parçalık bir PFP koleksiyonu.

TYGA, 10.000 benzersiz NFT sanat eserinden oluşan Metaverse için hazır koleksiyon fikrini ortaya attı. Pek çok sanat eserinde sergilediği eski Mısır’ın firavun mezarlarına uzun zamandır takıntısı var. Bu NFT koleksiyonu, TYGA ve HOFA Gallery’den sanatçılar Bran Symondson, 25m42 ve Leo Caillard’ın yardımıyla yapıldı. Hip-hop tarzı ve güçlü tekno-fütüristik bir havası var.

Kreation’ın başlamasına yardımcı olan Elio D’Anna bu koleksiyonun neden önemli olduğunu şöyle anlatıyor: “NFT’ler müzik ve sanat dünyasında işlerin nasıl yapıldığını yeniden tanımlıyor. Ve T10T, küresel müzik endüstrisinde NFT koleksiyonlarının hızlanan trendinin mükemmel bir örneğidir.”

D’Anna ekliyor: “Hayranlar müzikal idolleriyle daha zengin ve daha kişisel bir etkileşim istiyor ve bu koleksiyon hem gerçek dünyada hem de Metaverse’de tam da bunu sağlıyor. Tyga’nın yeni NFT koleksiyonu, hayranlarıyla olan ilişkisini yepyeni bir düzeye taşıyacak ve Kreation bunu gerçeğe dönüştürmenin bir parçası olmaktan gurur duyuyor.”

NFT sanatının her parçası, yayınlanmamış şarkılara erişim, daha önce hiç görülmemiş sahne arkası bilgileri ve NFT’nin imzalı bir baskısı gibi özel IRL ödülleri için dijital bir anahtardır. Ayrıca rapçinin yeni albümlerine ve videolarından birinde aranan bir kamera hücresine erken erişim sağlıyorlar.

Metaverse’e bağlanmaya ek olarak, yakında piyasaya sürülecek olan bu NFT sanat eserleri, giyilebilir cihazlar aracılığıyla oyun platformlarına bağlandıklarında etkinleştirilen kazan-kazan (P2E) işlevlerine sahiptir. Üstelik. Her sanat eseri benzersizdir ve ne kadar nadir olduğuna bağlı olarak bir koleksiyonerin çevrimiçi ve Metaverse kişiliği olarak kullanılabilir.

T10T NFT Koleksiyonu yalnızca, her gün 800.000’den fazla benzersiz kullanıcısı olan Magic Eden fırlatma rampasında mevcut olacak ve bu da onu Opensea’dan sonra ikinci ve Solana Blockchain’deki en büyük NFT pazarı haline getiriyor.

Kreation ve TYGA tarafından hazırlanan “Ten Thousand TYGA” (T10T) NFT koleksiyonu, Magic Eden’de 17 Haziran 2022’de saat 17:00’de (BST) çıkacak.

TYGA hakkında

Afro-Jamaikalı ve Vietnam asıllı 33 yaşındaki Amerikalı rapçi, 600.000’den fazla albüm ve 12 milyon single sattı. Onlu yaşlarının sonlarında veya 20’li yaşlarının başında müzik yapmaya başladı ve 600.000’den fazla albüm sattı. Ayrıca sosyal medyada tanınmış, bir iş yürütüyor ve Metaverse’i seviyor. 2021 yılında büyük bir oyun şirketinde Öncü Deneyim Görevlisi olarak çalışırken şirketin oyun dünyasında bir karakter haline geldi. Çok yetenekli sanatçı, 2010’ların ortasında sokak giyim endüstrisinde popüler olan bir giyim markasına da sahip. Eski Mısır sanatına dayanıyordu.

kreasyon

Kreation, hem yeni hem de yerleşik çağdaş sanatçıların yanı sıra ünlüler, şarkıcılar ve dünyaca ünlü sporlar gibi popüler kültür simgeleriyle yakın işbirliği içinde yapılan ultra nadir ve sınırlı sayıda NFT sanat eserlerini elde etmeyi kolaylaştıran bir portaldır. Kreation, NFT sanat eserlerini tek bir yerde satın alabileceğiniz, satabileceğiniz ve takas edebileceğiniz bir yerdir. Magic Eden ve Metaplex Protokolü yardımıyla yapılır.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.