Ubisoft metaverse’i oyunun bir sonraki bölümü olarak görüyor

0

Fransız Video Oyun Endüstrisi Devleri Oyunculardan gelen tepkilere rağmen, Ubisoft metaverse’nin oyundaki bir sonraki adım olduğuna inanıyor, bu yüzden The Sandbox metaverse’de oyun NFT’leri ile birçok deney yapıyorlar. Ubisoft, oyun oluşturma ve NFT’lerin yakınsamasının en son örneğinde Sandbox metaverse platformuyla ortaklık kurdu.

Ubisoft’un stratejisi, dijital varlık sahipliğini doğrulamak için kullanılan blok zinciri tabanlı kuponlar olan NFT’leri kullanarak meta veri tabanında kullanıcı eşyalarını satmayı amaçlayan geleneksel oyun devlerinin daha geniş bir eğilimi ile tutarlıdır.

Bununla birlikte, oyuncular NFT’lerin video oyunlarındaki rolüne karşı çıkıyorlar ve bazıları, kötüye kullanılması durumunda yırtıcı olabilecek ve hatta oyun deneyimini mahvedebilecek yeni bir para kazanma türü olarak buna karşı çıkıyor.

Daha fazla mesaj

İcra Kurulu Başkanı Yves Guillemot‘a göre, Ubisoft Entertainment SA, video oyunu endüstrisini kasıp kavuran konsolidasyon tsunamisine rağmen bağımsız kalabilir ve metaverse’nin genişlemesinin yarattığı tüm fırsatları değerlendirmeye hazır.

Merkezi Montreuil’de bulunan Ubisoft Entertainment SA, dünya genelinde geliştirme merkezleri bulunan bir Fransız video oyunu geliştiricisidir. Video oyunu serileri arasında Assassin’s Creed, Far Cry, For Honor, Just Dance, Prince of Persia, Rabbids, Rayman, Tom Clancy’s ve Watch Dogs yer alıyor.

En son nft haberleri sitemizde ! Nftyorum.com. Snoop Dogg Ve Diğer NFT Koleksiyoncuları Tezos Ve Solana’ya Taşınıyor adlı haberimize de göz atın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.