Ukrayna, CryptoPunk #5364’ü 90 ETH’ye sattı

0

Ukrayna’daki mevcut yıkıcı savaşa bazen ilk kripto savaşı denir. Bunun nedeni, kripto varlıkları ve NFT’lerin Ukrayna Askeri Kuvvetleri ve insani girişimler için kaynak yaratmada büyük destek haline gelmesidir. Ülkenin Mart ayında aldığı en büyük bağışlardan biri, KriptoPunk #5364. Yakın zamana kadar Ukrayna’nın resmi kripto cüzdanında tutuldu.

Böylece, Ukrayna’daki dijital dönüşüm bakan yardımcısı Alex Bornyakov, değerli NFT’nin bir yılda satışını doğruladı. cıvıldamak 20 Haziran’da geri döndü. Yeni sahibi gizli kalmayı tercih etti.

Kripto bağışlarıyla ilgili son dakika haberi: CryptoPunk #5364, 90 ETH’ye satıldı. 100 bin doların üzerinde. Birkaç ay önce bu NFT, Aid For Ukraine fonuna bağışlandı. Kripto topluluğu Ukrayna’yı desteklemeye devam ediyor,” yetkilinin Twitter gönderisi okur.

Ne yazık ki, büyük Ethereum fiyat düşüşü nedeniyle, CryptoPunk NFT, bağış sırasında olduğu gibi üçte iki oranında değer kaybetti, fiyatı 260.000 dolara ulaştı. Bugün, küresel ayı trendi zamanlarında, CryptoPunks, değerlendirme ve işlem hacmi yükselen ender NFT koleksiyonlarından biridir. Son zamanlardan kaynaklanıyor haberler yeni Marka Lideri atamasında.Şubat ayı sonlarında savaşın başlamasıyla cüzdanını halka açık hale getirdiğinden beri, Ukrayna 135 milyon dolarlık kripto bağışı ve hayırsever NFT satışları.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.