Ukrayna kripto bağışçıları için airdrop duyurdu

0

Beklenmeyen bir haberde Ukrayna kripto fonuna para bağışlayanlar için bir airdrop duyurdu. Hareket, dünyanın dört bir yanındaki insanların Rus işgali sırasında Ukrayna’yı desteklemek için milyonlarca dolar bağışlamasından sonra geldi.

Ukrayna’nın resmi Twitter hesabı, kararı iki gece önce duyurdu. Airdrop onaylandı dediler. Anlık görüntü 3 Mart’ta Kiev saatiyle 18:00’de (UTC / GMT +2 saat) alınacaktır.

Bir Ukrayna uçağı haberi duyulur ve birçok insan neler olup bittiğini sorar. Kripto topluluğu, şu anda Rusya tarafından kuşatılan bir ülkeye yardım etmek için elinden geleni yaptı.

İlginizi çekebilir: Rus Rublesi, Video Oyunu Para Birimi Robux’tan Daha Az Değerli Hale Geliyor

En büyük kripto para birimlerinden bazıları ve toplulukları kampanyalar başlattı ve bu hedefe yatırım yaptı.

$DOT topluluğu sadece son birkaç günde 6 milyon dolardan fazla para topladı. AirDrop, $ETH, $BTC, $TUSD ve daha fazlasını kullanarak destek veren ve bağışta bulunan herkesi ödüllendirir.

Aynı zamanda, Tron ve ETH’nin kurucusu Vitalik Buterine’nin kurucusu Justin Sun, milyonlarca bağışta bulundu. Ukrayna hava desteği, büyük ya da küçük fark etmeksizin bağış yapan herkesi ödüllendirecek.

Sonuç olarak, Twitter NFT topluluğu Ukrayna’ya desteğin yayılmasında etkili oldu. Çeşitli NFT serileri, Ukrayna halkına yardım etmek için çeşitli yenilikçi yollar başlatıyor.

Ukrayna’dan NFT sanatçılarına çok fazla odaklanıldı ve insanlar sanat eserlerini satın alarak onları destekliyor. Ukrayna hava desteği, tüm çabaları ve mali desteği için bir ödül.

NFTYORUM.COM ile en güncel BTC haberlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.