Ukraynalı Çiftçi OpenSea’de Rus Tankları Listeledi

0

Bir Sovyet muharebe tankı için pazardaysanız, bekleyişiniz sona ermiştir. Kiev yakınlarındaki Ukraynalı bir çiftçi, geçenlerde OpenSea’de satılık NFT’ler olarak 3 Rus tankını listeledi. 250 ETH’nin 700.000 doların üzerinde düşük taban fiyatıyla (bu yazının yazıldığı sırada), bir T-64BV’nin gururlu sahibi olabilirsiniz. Yine de, altmış tonluk insanı, kimseyi incitmeden savaş bölgesinden çıkarmak zorunda kalacaksınız.

Şu anda muhtemelen bu mütevazi çiftçinin bu Sovyet tanklarını nasıl ele geçirdiğini soruyorsunuz. Çiftçi, bu üç tank modelinin “ahlaki kökenli” olduğunu söyledi; Böylece temiz bir iç mekana sahip olacaksınız. Ayrıca çiftçi, tankların “tüm ekipmanların olmasa da çoğunun içinde olduğunu ve boş olmadığını” belirtti.

Ukraynalı Rus tank NFT’lerinin üç modeli var, T-64BV, T-72A ve son olarak T-80U. Görünüşe göre, her NFT, savaş parçasının nasıl ve nerede kurtarılacağına dair talimatlar içeren gizli bir etiketten oluşuyor. Ayrıca, birçok kişi Ukrayna hükümetinin muharebe tanklarına el koymasıyla ilgili endişelerini dile getirdi. Ekipmanı Ukrayna dışına taşımanın baş ağrısından bahsetmiyorum bile. Bu nedenle, OpenSea’de üç Rus askeri tankı için herhangi bir teklif yapılmadı.

Ukraynalı çiftçi şunları söyledi: “Bir Sovyet muharebe tankının yeni sahibi olmak ilginç görünse de ön bahçemde bir ölüm topu komşuları korkutabilir. Bu nedenle, üç tank, nakliye faturasına layık bir alıcıyı bekliyor. Hiçbir yere gittiklerine dair bir işaret yok. Ukrayna anavatanını korumaya devam ederken, komşu ülkeler kripto para birimlerinin gücüyle yardım etti”.

NFTYORUM.COM’ un diğer içeriklerine göz at: Mart Ayının En İyi Metaverse Coinleri Hangileri?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.