Ukrayna’nın En İyi Video Oyunu Geliştiricileri ve Charity NFT Collection’ı bırakıyor

0
NFT Haberleri

Ukrayna ile Rusya arasında savaşın başlamasının üzerinden yaklaşık 90 gün geçti. Ama sonu olacak gibi değil. Savaş çabaları için fon toplama amaçlı en yeni teklifte, Ukrayna’nın en iyi video oyunu geliştiricileri ve sanatçıları, 19 Mayıs’ta bir hayır amaçlı NFT koleksiyonu başlatmak için işbirliği yapıyor.

“Ukrayna için Avatarlar” adını vererek görebileceksiniz. 70 dijital sanat eseri söz konusu hayır kurumu NFT koleksiyonunda. Bu sanat eserleri, Ukraynalıların savaştaki cesaretini temsil ediyor. Her sanat eseri, Rainbow Six gibi Ukrayna’nın en iyi oyun geliştiricilerinin ve Stanislav Lunin gibi sanatçıların muhteşem eserlerinden.

NFT koleksiyonu, 19 Mayıs’ta MetaHistory NFT platformunda açık artırmaya çıkarılacak. takım, Ukraynalı savunmacılar için tıbbi yardım satın almak için NFT’nin sonucunun %100’ünü kullanacak.

Bununla birlikte, yardım kuruluşu NFT koleksiyonundan NFT satın almak dışında Ukrayna’yı desteklemek için birçok yol var. Yardım etmek isteyenler bunun yerine bağış yapmayı seçebilirler. Web sitesiyle ilgili olarak, avatar resimlerini indirebilir ve bunları profil resimleriniz olarak yükleyebilirsiniz. Bu nedenle “onlardan zevk almak için NFT’ye ihtiyacınız olmadığı gibi Ukrayna’yı desteklemek için NFT’ye de ihtiyacınız yok”.

Ukrayna’ya NFT satışları yoluyla yardım etmek, edinilen ilk adım değil. Ukraynalı yetkililer, NFT ve kripto bağışları toplamak için bir web sitesi yaptı. İlk olarak, 38 NFT sanatçısı ülke için fon toplamak için işbirliği yapıyor. Neyse ki, çatışma yakında bitecek, böylece savaşın dehşeti katlanmayacak

Bu yıl Şubat ayında Ukrayna-Rusya savaşının patlak vermesinin üzerinden neredeyse 3 ay geçti. Ancak savaşın sonu görünmüyor. Ukrayna’nın en iyi video oyunu geliştiricileri ve sanatçıları, savaş çabaları için para toplama amaçlı son teklifte, Mayıs’ta bir hayır kurumu NFT koleksiyonu bırakmak için bir araya geliyor…

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

Tiffany Ellis hakkında

ABD’den gülen meraklı bir yazar. Cryptocurrencies, Arts ve NFT’leri seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.