Ünlüler Exclusible özel adalar satın aldı

0

The Sandbox’taki Exclusible özel adaların satışından birkaç gün sonra , Virtual Islands’ı satın alan ünlülerin listesini açıkladı. Bu liste modeller, sporcular, şirketler ve çok daha fazlasını içerir. Lüks NFT’ler ve lüks metaverse gayrimenkul pazarı olan Exclusible, önceki hafta toplam 25 özel ada sattı.

Son zamanlarda, CEO Thibault Çamaşırhanesi özel adaları satın alan ünlülerin listesini yayınlamak için LinkedIn’e gitti.

Exclusible’e dahil olan ünlüler

Paris Saint-Germain yıldızı Marco Verratti, Sırp tenis yıldızı Anna Ivanovic, Kingsley Kuman, FC Bayern Münih kanat oyuncusu Kingsley Coman ve İsviçreli tenis yıldızı Stan Wawrinka listede yer alan sporculardan bazıları.

Daha fazla mesaj

Buna ek olarak, önceki Victoria’s Secret modeli Sarah Sampaio da Exclusible özel bir ada satın aldı. Listedeki diğerleri, finansal hizmetler şirketi Etoro ve FC Basel hissedarı ve seri yöneticisi Dan Holzmann’ı içeriyor.

Launay, platformun bu kadar kısa sürede kazandığı bazı olağanüstü şaheserler yayınladı. Örneğin, 100 milyon görüntüleme elde etme potansiyeli oluşturan, Dışlanabilir’den bahseden 101’den fazla makale var gibi görünüyor. Ayrıca bazı “süper starlar”, ünlülerin temsilcileri ve yatırımcılar da ekibe katıldı.

“Kulübe katılan ve metaverse gayrimenkulüne yatırım yapan yüzlerce kişiden 18,9 milyon € aldık” dedi. “Hayatımda hiç bu kadar çok arama ve mesaj almadım. Yapılacaklar listem gün geçtikçe uzuyor.

Diğer yazımıza da bakın: NFT Kimlik Ağı Dolandırıcılığı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.