Vahşi Firavunlar NFT ile Röportaj

0

Bu neşeli günde konuğum, Feral Firavunların kurucusu Matta.

Chris: Vahşi Firavunlar artık Polygon Network’te nane için kullanılabilir. Nedir bu Vahşi Firavunlar? Nasıl meydana geldiler? Başka bir deyişle, yaratılışlarının arkasındaki hikaye nedir?

Matta: Evet! Darphane, 620’den fazla basılmış ve neredeyse 150 üyeden oluşan bir haftadan biraz fazla bir süredir açık! The Feral Pharaohs’u metaverse firavunları için, evcilleştirilmelerinden kaçmak ve bir Kral hayatı yaşamak isteyenler için bir topluluk olarak yaratmak istedim.

Chris: Yani, bunlar sanat eseri kreasyonları. Her birini benzersiz kılan farklı özellikler nelerdir? Ayrıca, Feral Firavunların metaverse üzerindeki diğer sanat eseri belirteçlerinden farkı nedir?

Matta: Vahşi Firavunlar, 10 farklı kategoriye ayrılmış 120’den fazla farklı özellikten oluşur. Özelliklerden biri, Eski Mısır’ın bir sembolü olan Crook ve Flail’dir. Hırsız, Krallığı temsil ederken, Flail toprağın verimliliğini temsil eder. Bu öğe, Eski Mısırlılara saygı gösterilmesinin yanı sıra bir koleksiyoncuya krallıklarını metaverse’de sergilemesine izin vermek için koleksiyonda bir aksesuar olarak seçildi. Eski Mısırlıların tarihini metaverse’e getirmek, benden önce birçok nesil Mısırlı olan birinci nesil bir Amerikalı olarak benim için önemli olan bir şey. Piyasaya sürülen bu kadar çok projeyle, umarım projem, geçmiş ve geleceğin bir Feral Hanedanı inşa etmek için bir araya geldiği bir alan yaratarak farklılık gösterir.

Chris: Ancak, NFT koleksiyonunuz için neden özellikle Polygon blok zincirini seçtiniz? Şebeke üzerinde herhangi bir gaz avantajı alıyor musunuz?

Matta: İlk koleksiyonumu hangi ağlar arasında dağıtmam gerektiğine karar vermeye çalışırken bir ileri bir geri gidiyordum. Ethereum en popüler blok zinciri olsa da, yüksek gaz ücretleri ile bilinir. Fiyat farklılıklarına dayanarak NFT koleksiyonum için Polygon blok zincirini seçtim. Bunu sadece kendim için değil, inşa etmeye çalıştığım topluluk için de yaptım. ETH ile karşılaştırıldığında, Polygon’un neredeyse hiç gaz ücreti yoktur! Gördüğümüz kripto ayı piyasasına girerken, her işlem için ne kadar harcadığımızın daha fazla farkında olmak bir fark yaratabilir.

Chris: Vahşi Firavunlar canlı ve ilginç. Bu jetonların sanat eserinin arkasında kim var? Ayrıca, yaratıcı ekipte başka kimler var? Her biri Vahşi Firavunların gelişimi için nasıl çalışıyor?

Matta: Proje için çizim yaptım! Sanat eseri için ilham, Mısırlı aile köklerimden geldi, birinci nesil bir Amerikalı olarak gurur duyduğum bir şey. İlk NFT projemi oluşturmak istediğimde, bunun dokunduğum bir şey olmasını istediğimi biliyordum. Vahşi Firavunlar’ın gelişimi boyunca, sanat eserim aracılığıyla Mısır’ın ve ailemin tarihinin bir kısmını paylaşmak istiyorum. Ekibime gelince, şu anda Feral Firavunları metaverse’e genişletmeye yardımcı olmak için ekibimi büyütmek için çalışıyorum. Pazarlama ve sosyal medya varlığına yardımcı olacaklar.

Chris: Temel olarak, bir Feral Pharaoh’un NFT’sinin maliyeti ne olacak? Ayrıca, bir yatırımcının yaptığı işlem sayısında bir limitiniz var mı?

Matta: Bir Feral Firavun’un maliyeti şu anda 0,3 MATIC’dir (bunun yazıldığı sırada 1 MATIC’in fiyatı 0,36 ABD dolarıdır). Bir yatırımcı bir seferde yalnızca bir Feral Firavun basabilmesine rağmen, cüzdan başına işlem sayısında bir sınırlama yoktur. Düşük gaz ücretleri için iyi bir şey! Sınırlı bir süre için, 4 Vahşi Firavun basarsanız, bir airdrop yoluyla 1 tanesini ÜCRETSİZ olarak alacaksınız.

Chris: Özellikle, Feral firavunları için para basma süreci ne olacak? Örneklemek için, lütfen adım adım bir süreç belirleyin.

Matta: Sağlanan bağlantıları kullanarak para basmak daha kolay olamazdı. Mintables.club, herhangi bir kodlama bilmeden NFT projeleri oluşturmaya başlamak isteyen yeni başlayanlar için harika bir platformdur. Mintables.club akıllı bir sözleşme oluşturur ve bunu seçtiğiniz blok zincirine dağıtır. Daha sonra, koleksiyonunuzu kontrol edebileceğiniz bir sözleşme sayfasının yanı sıra bir darphane sayfası sağlarlar. Koleksiyon Polygon ağında olduğundan, nane yapabilmek için birkaç ekstra adım atmanız gerekecek. İlk olarak, cüzdanınızı Polygon Mainnet’e bağlamanız gerekecek, “Kripto cüzdanımı Polygon Mainnet’e nasıl bağlarım” diye arama yaparsanız, bunun nasıl yapılacağına ilişkin bilgiler çevrimiçi olarak kolayca bulunabilir. Oradan, Polygon Matic satın almanız veya ETH veya diğer kriptolarınızı Polygon ağına bağlamanız gerekecek. Bu aynı zamanda “ETH/kriptodan Matic’e köprü nasıl yapılır” aratılarak çevrimiçi olarak bulunabilecek bilgilerdir. Bu, fonlarınızı birleştirme işlemini onaylamak için bir kerelik bir gaz ücretine mal olacaktır. Tamamlandığında, nane yapmaya hazırsınız! Başını aşmak https://www.mintables.club/m/the-feral-firavunlar ve cüzdanınızı bağlayın. Poligon ana ağına doğru bir şekilde bağlandıysanız ve çokgen matik satın aldıysanız, istediğiniz kadar darp yapabileceksiniz! Bir seferde yalnızca bir tane basabilmenize rağmen, basmanıza izin verilen sayının bir sınırı yoktur.

Chris: Aynı zamanda, lütfen belirteçle ve gelecek için ilerlemek istediğiniz önemli adımlardan bazılarını paylaşın?

Matta: Bu, Vahşi Firavunlar için başlangıç ​​koleksiyonudur. Genesis belirteçleri, The Feral Pharaohs’un büyümesi boyunca ek faydalara sahip olacak. Topluluğu büyütmek ve genesis token sahiplerinin proje yönünde söz sahibi olmalarına izin vermek istiyorum. Web sitesi çalışır duruma geldiğinde yayınlanacak bir yol haritası üzerinde çalışıyorum. Şu anda incelenmekte olan adımlardan birkaçını not etmek için, P2E oyunları aracılığıyla Web3 entegrasyonunu, Vahşi Firavunlarınızı barındırmak için gelecekteki arazi satışlarını, Vahşi Firavunlarınızı yükseltmek için yakma mekanizmalarını ve erken yatırımcılar için bahis avantajları aramaya başladım. Feral Pharaoh topluluğunu büyütmeye devam etmek için gelecek koleksiyonlar yayınlanacak.

Chris: Sonunda, hediyelerin ve airdropların listesini paylaşmanı çok isteriz. Resmi iletişim kanallarınız nelerdir?

Matta: Mintables.club, toplulukla bilgi ve güncellemeleri paylaşabileceğim yalnızca üyelere yönelik bir pano sağlıyor. Mintables, topluluk panosundaki güncellemeleri görmenize izin vermeden önce cüzdanınızda en az bir Feral Firavun olduğunu doğrulayacaktır. Aynı zamanda bir web sitesi ve diğer iletişim kanalları oluşturma sürecindeyim. Eşantiyonlara gelince, onları nane ile bütünleştirmeyi ve topluluk büyüdükçe herkesi meşgul etmek için devam ettirmeyi planlıyorum. Bu eşantiyonlar, NFT airdrop’ları, ETH veya MATIC para yatırma işlemleri ve gelecekteki düşüşler için izin verilenler listesi noktaları gibi çeşitli biçimlerde olacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.