Valiant, NFT ve Metaverse Web 3.0’a Katılıyor

0
Valiant, NFT ve Metaverse Web 3.0’a dahil oluyor. Tamam, 49 yaşındayım, otuz yıldır çizgi roman endüstrisi hakkında çevrimiçi haber yapıyorum, dünyanın en uzun süre çevrimiçi dijital muhabiriyim ama bugün her zamankinden daha yaşlı hissediyorum. Valiant Entertainment bir PR gönderdiği için ve bir teaser videosu Bu, kullandıkları görüntü doğumumun on yılı etrafında toplanmış olsa bile, zar zor anladığım moda sözcüklerle dolu.

Topluluk öncelikli bir yaklaşımla hareket eden Valiant, yeni bir dönüştürücü hikaye anlatımı ortamına devrim niteliğinde bir davetle hem hayranlarını hem de yeni gelenleri karşılayacak. Hayranlar, oyuncuların Valiant Evrenine girmelerine yardımcı olmak için resmi bir özel Discord kanalının eşlik ettiği yepyeni bir platformda oynarken, toplarken ve birlikte kazanırken birleşecek.

Valiant, metaverse ilk çıkışlarını başlatmak için, NFT karakterlerinin ilk sezonlarına erişim sağlayan bir 3D Genesis Mint Pass jetonunu açıklayacak. Ethereum blok zincirinde 26 Ocak’ta başlayacak. Dijital koleksiyonlar, gerçekten sürükleyici bir Valiant evreninin kapılarını açarak hayranları sevdikleri yaratıcılara, karakterlere, sanata ve dünyalara her zamankinden daha yakın hale getirecek.

Valiant Meta Evrene Punk Mambo İle Giriyor

Valiant Metaverse’e girmesi, hayranların favorisi PUNK MAMBO ile gerçekleşecek. Her biri benzersiz nadirliklere ve sınırlı bireysel özelliklere sahip olan PUNK MAMBO karakteri NFT drop, koleksiyoncuların Valiant Metaverse’de etkileşimde bulunabileceği, etkileşimde bulunabileceği ve birlikte kazanabileceği, Valiant’ın devrim niteliğindeki oyna-kazan oyununun geleceğine açılan kapı olacak.

Valiant Entertainment, çizgi romanlar, oyunlar ve uzun metrajlı filmler ile saygın bir yayıncı olarak bir miras tarafından desteklenen, son otuz yılda eğlence alanında kültürel bir düşünce lideri olmuştur ve şimdi en saygın IP’sini bu çok boyutlu alanda hayata geçirecek.

Özel olarak sadık hayran kitlesine uyarlanmış bu yeni NFT serisini piyasaya sürüyor. Uzun süredir yenilik yapmakla tanınan şirket, meta veri deposunun yalnızca Valiant’ın yapabileceği gibi canlı ve etkileşimli deneyimler yaratmak için zengin ve karmaşık yeni bir ortam sunacağına inanıyor.

Valiant’ın olağanüstü hayran topluluğu, her zaman takımın yaratıcı sürecinin arkasındaki itici güç olmuştur ve ikisi arasında daha yakın bir bağlantı kurulmasını sağlar.

Mevcut proje, yaratıcı ekibin yeni sınırlar boyunca hikayeler anlatmak için koyduğu yeniliği vurguluyor ve bu yıl içinde piyasaya sürülecek yeni bir oyunun ve metaverse deneyiminin ilk çıkışına doğru yolculuğun başlangıcını işaret ediyor.

Discord, Valiant’ın yeni platformunda tutkularını paylaşan ve birlikte kazanan bir toplulukla başladığı yerdir. Valiant’ın ikonik IP’si ile bir araya gelen yoğun hayran bağlılığı ile bu, gerçek bir meta veri deposu teklifi için yol haritası mı oluyor?

nftyorum.com adresini takip ederek en güncel nft haberlerini öğrenebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.