VeeCon on binlerce katılımcıyı Minneapolis şehir merkezine çekecek

0

VeeCon, NFT’lerde ve Popüler Kültürde tanınmış ve taze karakterlerin konuşmalarını ve performanslarını içeren çok günlük bir süper konferanstır. Etkinlik, Web3 topluluğunun ağ oluşturması, fikirlerini paylaşması ve birlikte öğrenmesi için türünün ilk örneği olan NFT biletli bir konferanstır. Etkinlik önümüzdeki üç yıl boyunca yıllık olarak gerçekleşecek: 2022, 2023 ve 2024.
VeeCon 2022, 19 Mayıs – 22 Mayıs 2022 tarihleri ​​arasında Minneapolis, Minnesota’daki US Bank Stadyumunda gerçekleştirilecek. Bu etkinlik, seri girişimci, CEO ve VeeFriends’in kurucusu Gary Vaynerchuk (aka GaryVee) tarafından düzenleniyor.

Bir VeeFriends Series 1 jetonunuz varsa, üç ücretsiz VeeCon Bilet NFT’si alacaksınız: 2022, 2023 ve 2024. Lütfen VeeCon 2022 biletlerinin havadan indirildiğini unutmayın.

“VeeCon 2022, iş konferansları, müzik festivalleri, kapalı kapılar ardındaki toplantılar ve tabii ki yaz kampı etkinlikleri gibi en sevdiğim yaşam olaylarından ilham alıyor. Bu, kariyerimin en önemli konferansı ve başarılı olmak istiyorum. Seni orada görmeyi dört gözle bekliyorum. Gary Vaynerchuk açıkladı

Olağanüstü bir dizi ikonik açılış konuşmacısı, yenilikçi ve bilgilendirici konferanslar ve paneller ile A-List eğlencesi katılımcılara sağlanacak. Vaynerchuk, Gary Her zaman düzenlemek istediğim konferansı düzenlemeye yaklaşıyoruz ve Mayıs ayında dünyanın en iyi konuşmacılarını ve etkileyicilerini VeeFriends topluluğuna getirmek için bilgim ve bağlantılarımdan yararlanmak için buradayım.

Konuşmacıların farklı geçmişleri ve yetenekleri vardır – NFT Topluluğu ve NFT Sanatçıları: Etkileyenler arasında İnternet öncüleri, girişimciler, halk şahsiyetleri, sanatçılar ve eğlence, spor ve iş adamları bulunur. VeeCon’a katılan herkes, Web3 blok zinciri kripto alanı hakkında meslektaşlarından çok daha bilgili olacak. Tartışmalar, Web3 blok zincirlerine ve değiştirilemez tokenlere (NFT’ler) odaklanacak.

İnsanlar, bu konuşmacı duyuruları nedeniyle VeeFriends’i kaçırdıkları için açıkça pişmanlık duyuyorlar. Beeple, Mila Kunis, Kevin Smith ve Logan Paul ilk gruba dahil edilmiştir.

Girişimciler, sanatçılar, politikacılar, spor, bitcoin borsaları, komedyenler ve daha fazlası ikinci tur konuşmacılar arasında. Steve Aoki, Coinbase’den Sanchan Saxena, Kongre Üyesi Tom Emmer, Doodles ve CyberKongz, VeeCon 2022’nin önemli katılımcıları arasında olacak.

VeeCon_will_attract_tens_of_thousands_of_attendees_to_downtown_Minneapolis

Blok zinciri, internette izin verilmeyen dijital mülkiyeti sağlar. Bir resme sağ tıklayıp kaydettiğinizde, tüm kullanıcılar tarafından erişilebilir hale gelir. Blok zincirinde, varlığa yalnızca sahibi erişebilir. Herkes NFT’nin sanat ve koleksiyon ürünleri içerebileceğini kabul eder. Sizin de bir sözleşmeniz olabilir, dedi. Önümüzdeki on yıl içinde anlaşılacaktır. 1995’te interneti anlamadılar ama 2005’te anladılar.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.