VERTU Paris, bir NFT ile satın alınacak devrim niteliğinde bir akıllı telefon sergiliyor

0

VERTU Paris, markanın 22. yıldönümü şerefine özel olarak yeni VERTU Constellation X UlmTM akıllı telefonunu satıyor. VERTU, 20 Haziran Pazartesi günü bu etkinlik için özel bir fırlatma operasyonu ayarlayacak. Bir NFT satın alarak, resmi Vertu Paris web sitesinde sadece 10.555 telefondan birini satın alabileceksiniz.

NFT’ye sahip 10.555 kişinin 23 Eylül 2022’ye kadar iki seçenek arasından seçim yapması gerekiyor. İlk olarak, NFT’lerini bir Vertu Constellation X ULMTM akıllı telefonla takas edebilir ve en geç Şubat 2023’e kadar alabilirler. İkincisi, onu bir NFT olarak tutabilir ve yeni VERTU 3.0 iş kulübüne katılabilir. Bu, markanın eski müşterilerini ve yeni web 3.0 topluluğunu bir araya getirecekti.

Bu lansman için BINANCE, VERTU Paris ile birlikte çalışıyor. Binance NFT pazarında, satılık 1.000 NFT olacak. Kalan NFT’leri Galler.io’da ve resmi VERTU Paris web sitesinde satın alabileceksiniz.

VERTU Constellation X ULM™

Olağanüstü olanı daha erişilebilir kılmak için yeni VERTU Constellation X ULMTM, son teknoloji teknik yenilikleri yüksek moda işçiliği ile birleştiriyor.

Sekiz çekirdekli CPU (22.80 GHz Cortex-X1 & 22.25 GHz Cortex-A76 & 41.80 GHz Cortex-A55) ve 12 GB RAM ile Vertu Constellation X ULMTM, kullanıcının ihtiyaçlarını karşılamak için en iyi performansı sunar.

VERTU Constellation X ULMTM, ana kamerası sayesinde gerçek bir günlük arkadaştır. Hayatın en önemli anlarını yakalamak için f/1.9 diyafram açıklığına sahip 50 MP birincil lens, f/2.2 diyafram açıklığına sahip 12 MP ultra geniş lens ve f/3.5 diyafram açıklığına sahip 48 MP telefoto lense sahiptir. Yüksek çözünürlüklü video [email protected] veya [email protected]/60fps, hareketsiz görüntülerle birlikte kullanılabilir.

Constellation X Ulm, piyasadaki en yeni ve en pahalı akıllı telefonu isteyen veya yurtdışına seyahat ederken sık sık hareket halinde olan kişiler için harika bir arkadaştır. Çarpıcı 6.71 inç 120 Hz ekrana, biyometrik güvenlik için parmak izi sensörüne ve çift SIM, 5G uyumluluğu ve parmak izi sensörü ile dünyaya bağlanmanıza olanak tanıyan güçlü bir teknolojiye sahiptir.

VERTU Paris’in tüm üst düzey hizmetlerine erişmenizi sağlayan yeni bir akıllı telefon

VERTU Paris, yalnızca gizlilik ve iletişim güvenliğinde dünya lideri ve alanında öncü olan COMMUNITAKE ile merkezini oluşturmak için çalıştı. COMMUNITAKE’in gelişmiş teknolojisi, insanların onları dinleyememesi veya nerede olduklarını bulamamaları için tüm konuşmaları ve metin mesajlarını şifreleyecektir. VERTU Paris’in tüm güvenlik hizmetleri COMMUNITAKE web sitesinde bulunabilir.

Her VXCP NFT sahibi ayrıca, VERTU’nun 300.000’den fazla kişiden oluşan özel alıcı listesindeki en güçlü ve başarılı kişileri, yeni VERTU3.0 Club üyelerini ve Hall of Famers’ı (Elon Musk gibi) bir araya getiren özel, yalnızca davetli etkinliklere erişime sahip olacaktır. , Stephen Joseph Squeri ve diğer başarılı girişimciler).

VERTU’nun 22. doğum gününü kutlamak için büyük bir pazarlama kampanyası. VERTU Constellation X UlmTM 22nd Anniversary, yalnızca VERTU Non-Fungible Token satın alan kişiler tarafından kullanılabilecektir. Yalnızca 10.555 birim mevcut olacak (VCXP). 20 Haziran 2022’de 10.555 NFT’nin her biri 5.175 dolara satılacak. Constellation X UlmTM’nin perakende fiyatı 14.880 dolar.

Böylece VERTU, lüksü, kripto para birimlerinin yeni dünyasını ve Blockchain’in gizliliğini bir araya getiriyor.

VERTU, 22. yaş gününü kutlamak için VERTU topluluğuna bir sürü harika ödül de veriyor. İki şekilde, topluluk toplamda en az 4,68 milyon dolar alacak:

VERTU, satılan her 79 NFT için 20.000 ila 100.000 $ arasında kripto para ödülü verecek.

10555 NFT satıldığında, her biri 1 milyon dolarlık dört büyük ödüllü bir yarışma olacak (VERTU renklerinde ve VERTU iç versiyonunda 4 Bentley Bentaygas). Kazananlar, 2022 Moda Haftası boyunca Paris’ten dünya çapında 3 akıllı telefon/NFT sahibi için canlı yayınlanacak bir etkinlikte seçilecek ve bir kazanan, canlı yayını izleyen izleyiciler arasından seçilecek.

Aynı zamanda VERTU Paris, tıbbi bakıma ihtiyacı olan insanlara yardım eden uluslararası bir kuruluş olan Sınır Tanımayan Doktorlar’a 500.000 dolar verecek.

VERTU Paris hakkında

VERTU Paris, benzersiz işçilik ve malzemeleri en son teknoloji ve özel hizmetlerle birleştirerek müşterilerine dünyanın en iyi lüks cep telefonu deneyimini yaşatmak istiyor. On yıldan fazla bir süre önce VERTU Paris, halen liderliğini sürdürdüğü bir işe başladı.

Vertu, özenle seçilmiş benzersiz ürünler, bilgiler ve VERTU Paris müşterilerinin yaşamlarını iyileştirmeye yönelik yardım içeren özelleştirilmiş hizmetleriyle tanınır. Bu hizmetlerin merkezinde, yalnızca VERTU Paris kullanıcılarına sunulan ve en seçici müşterilerin yaşam tarzlarını iyileştirmelerine yardımcı olan VERTU CONCIERGE bulunur.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.