Video Oyunlarında devrim yaratacak kit

0

Onlarca yıldır oyuncular ve oyun endüstrisi, oyun kazançlarını, günlük oyunculara yardımcı olabilecek gerçek dünya para birimlerine etkili bir şekilde nasıl çevirebileceklerini merak etti.

İlişkili: NFT Dolandırıcıları Filipinler Üniversitesinin Twitter Hesabını Hackledi

oyun muamması

Monopoly oynamayı öğrenen bir çocuk olarak, biriktirdiğim Monopoly servetimi gerçek dünya parasına dönüştürme olasılığını hep merak etmişimdir. Oyuncular ve oyun endüstrisi pratisyenleri hala bugüne kadar çocukken sahip olduğum soruları soruyorlar.

Sıradan insanlar için oyunlardan nasıl para kazanabiliriz? Bu, defalarca sorulan bir soru ve NFT’ler, video oyunlarını oynama ve para kazanma şeklimizde devrim yaratabilecek bir çözüm sunmaya başlıyor.

Son birkaç yıldır, profesyonel video oyunu oyuncuları, oyun becerilerinden turnuvalar ve oyun akışının yükselişi aracılığıyla para kazanmayı başardılar. Twitch, yayın akışı için altın standart haline geldi ve Ninja ve Buga gibi milyonlarca dolar kazanan oyun ünlülerinin yükselişine tanık olduk.

Artık ortalama becerilere sahip günlük oyuncuların sevdikleri şeyi yaparak biraz para kazanabilecekleri bir noktaya geliyor ve heyecan verici bir şekilde NFT’ler, oyuncuların zamanları için bir yaşam veya para kazanmalarına yardımcı olmanın anahtarı haline geldi.

Daha fazla mesaj

Bunu akılda tutarak, çok sayıda ortaklık veya sponsorluk ile en iyi ünlü oyuncu olmaya gerek kalmadan daha fazla insan en sevdikleri oyunları oynayarak geçimini kazanabileceğinden, şu anda bir oyun devrimi yaşadığımızın farkına varmak çok önemlidir.

Gerçek mülkiyetin anahtarı olarak NFT’ler

Neredeyse hiç kimse 2021’in NFT’lerin çıkış yılı olduğuna itiraz etmeyecek ve 2022’de NFT’lerin büyümesi yavaşlamış olabilir, ancak NFT’lerin alanının yavaşlayabileceğine dair işaretler görmeye başladığımız için endüstrinin olgunluğu yalnızca hız kazandı. endüstrinin iyiliği için aşağı.

Video oyunlarının ortaya çıkışından bu yana, oyun yaratıcıları fonlar üzerinde neredeyse tekele sahip oldular ve hatta oynaması ücretsiz oyunlar söz konusu olduğunda, oyun yeterince popülerse oyun yayıncıları uygulama içi satın alımlarla bir servet kazanıyor.

Mytheria, bahsetmeye değer heyecan verici bir platformdur ve bu oyun artık kullanıcıların, geliştirme becerileri olan veya olmayan kullanıcıların oyuna kolayca katkıda bulunabilecekleri, kazanmak için yarat girişimine katılmalarını sağlar. Bir Mytheria kullanıcısı olarak, sanat eserleri yaratabilir ve bunları harici NFT pazaryerlerinde takas edebilir, böylece kullanıcılar ve yaratıcılar için yeni bir gelir kaynağı açabilirsiniz.

Gündelik insanlar oyun içinde gerçek para kazanıyor

Oyuncular günlerinin çoğunu video oyunları oynayarak geçirirler, bazen oyun içi satın alımlar yapmak için önemli miktarda para harcarlar. Günün sonunda, övünme hakları dışında yatırılan zaman ve para için gerçekten gösterilecek bir şey yok.

Şimdi NFT’ler, oyuncuların zamanlarını, tutkularını ve çabalarını övünmekten daha fazlasını kazanmalarını ve kazanmalarını mümkün kılmaya başlıyor. Hem büyük hem de küçük oyun geliştiricileri, NFT oyunlarına yoğun bir şekilde yatırım yapıyor ve bu, yalnızca oyna-kazan oyunların geleceğinin parlak olduğu anlamına gelebilir.

NFTYORUM.COM ile en güncel NFT gelişmelerine ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.