Vogu Collective, Decentraland İçin Giyilebilir Ürünleri Piyasaya Sürüyor

0

Vogu Collective son zamanlarda Decentraland’a gelişini açıkladı ve orijinal yol haritasında daha da uygulandı. Mevcut ay, proje, giyilebilir metaverse girerken 5 TAR model serisini yayınlayacak. Aslında, bu varlıklar, kendilerini bir meta veri deposu kimliği olarak kurma planlarına dahil edilmelidir.

Bu indirimde Vogu sahipleri en fazla 5 giyilebilir cihaz alacak. Her NFT, sahiplerine bir giyilebilir hak verir. Giyilebilir cihazların türü, NFT Quantum çekirdeğinin özelliklerine bağlıdır. Bu nedenle, ilgililerin etkinlikten 48 saat önce açıklanacak olan acil tarihi beklemeleri gerekmektedir.

Vogu NFT’ye sahip olmayan diğer ülkeler için endişelenmeyin. Giyilebilir cihaz iddiasının ardından Decentraland, Decentraland pazarında da halka açık bir satışa ev sahipliği yapacak. Geçen hafta, Decentraland bu düşüşü açıkladı ve Vogu’nun sinematik teslimat pod fragmanını gösterdi.

Vogu Collective, çekici, multimedya bilimkurgu serisidir. Seride 7.777 özel robot avatarı var. Esas olarak, bu Tarlar, Vogu ilmindeki ana karakterlerdir. Sahne, insanların yıldızlara göç etmesinden çok sonra olan 3648 yılını gösteriyor.

Bu projenin amacı, kendilerini başka bir meta veri deposu markası olarak değil, bir meta veri deposu kimliği olarak farklı kılmaktır. Son olarak, herhangi bir metaverse’de hemen tanınabilecek kadar dikkat çekici bir kimlik yaratmaya çalışırlar. Ayrıca, Decentraland varlıklarıyla aynı yüksek kalite standardını korumayı hedefliyorlar.

Vogu Collective, Decentraland’ın bu yılki tek metaverse görünümü olmayacağına söz veriyor.

En son NFT Haberleri, Metaverse haberlerine NFTYORUM.COM ile ulaşın.

Diğer metaverse haberimize göz atın: HTC Metaverse Telefon Çıkarmaya Hazırlanıyor

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.