VooVoo yenilikçi NFT pazarını başlatmaya hazırlanıyor

0

VooVoo, içerik oluşturucuların NFT’leri doğrudan akıllı telefonlarından veya diğer medya cihazlarından kolayca oluşturmasına, basmasına, satmasına ve toplamasına olanak tanıyan devrim niteliğinde yeni bir NFT pazar yeri sunar.

Geleneksel platformlara kıyasla VooVoo, para basma ücreti olmayan hızlı, güvenli ve kullanıcı dostu bir deneyim sunar. VooVoo, dijital mülkiyeti demokratikleştirmeye ve genel kullanıcı deneyimini geliştirmeye kendini adamıştır. Platformun türünün tek örneği yeni pazarı, spor, eğlence ve kültür alanlarında ikonik markaları ve efsanevi isimleri bir araya getiriyor ve önde gelen futbol kulüpleri, mevcut ve eski oyuncular, tüm spor sektörlerinde önde gelen sporcular ile özel ortaklıklar kurdu ve özel kimliği doğrulanmış NFT koleksiyonlarının yaratılmasına ve pazarlanmasına yardımcı olmak için tanınmış ünlüler.

VooVoo, şeffaf ve güvenilir olmaktan, düşük veya sıfır satış ücreti almaktan ve kullanımı kolay bir deneyimi teşvik etmekten gurur duyar. Kasa, VooVoo ekosisteminin ayrılmaz bir parçasıdır ve yalnızca tam olarak doğrulanmış NFT’ler üretir ve listeler. VooVoo platformunun dijital varlıkları, düşük ücretler, yüksek güvenlik ve hızlı geliştirme sağlarken kripto ve NFT dünyalarına girmenin en uygun yolunu sağlayan Solana blok zinciri üzerine inşa edilecek.

voovoo pazar yeri
VooVoo nft

VooVoo, içerik oluşturucuların şimdi satın al, herkesin katılabileceği açık artırma ve en iyi teklif dahil olmak üzere çeşitli listeleme seçenekleriyle kendi NFT’lerini oluşturmalarını sağlar. Sertifikalı bir satıcı olarak mavi tik kazanabilirler, NFT’lerin oluşturulması veya ‘basılması’ için hiçbir zaman ücretlendirilmezler ve diğer avantajların yanı sıra özel 1/1 içerik veya 1000 öğe oluşturma seçeneğine sahip olacaklardır.

Kullanıcılar, her zaman özgün içerik satın almalarını sağlayan tamamen güvenilir inceleme sisteminden yararlanır. Benzersiz öğeler ve içerikler için pazarda kolayca arama yapabilir, harcayabilir ve ödüller kazanabilir ve diğer şeylerin yanı sıra geleneksel fiat ödemeleri yapmak için VooWallet’ı kullanabilirsiniz.

voovoo pazar yeri
VooVoo

VooVoo’nun kendi cüzdan ve jeton teklifleri, bir temel ürün grubunu tamamlar ve ürün setleri meta verinin sonsuz olasılıkları içinde hayata geçirildiğinden, sürükleyici deneyimler gerçekten tekliflerinin merkezinde yer alır. VooWallet, dijital varlıkları, sanat eserlerini ve koleksiyonları güvenli bir şekilde depolamak ve değiştirmek için zengin bir kullanıcı deneyimi ve son teknoloji özellikler sunan yeni nesil Solana cüzdanıdır. VooWallet kullanıcısıyla sınırlı cüzdan varlıklarına erişim ile mevcut en yüksek güvenlik seviyesini sunar. Birkaç tıklamayla bir banka veya kredi kartı kullanarak birden fazla para biriminde kurulum yapmak kolay olacaktır.
VooVoo, evrensel dijital mülkiyet dünyasına şeffaflık, verimlilik ve güvenlik getirme konusunda pazar lideri olmak için iyi bir konumdadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.