Wisher Vodka, votka severleri metaverse’de Dünya Kokteyl Günü’nü kutlamaya davet ediyor

0

Wisher Vodka, Decentraland metaverse’de Dünya Kokteyl Günü’nü kutluyor. Dünya Kokteyl Günü’nü Metaverse’de kutlamak için Wisher Vodka, Decentraland’daki en büyük happy hour için bir dünya rekoru kırdı. Ayrıca etkinlik 13 Mayıs Cuma günü yapılırken, şenlikler Cumartesi sabahına kadar devam etti.

Wisher Vodka, tamamen metaverse’de bulunan kadınlara ait bir Vodka markasıdır. Wisher, 12 Mart’ta kokteyl temalı 1.056 NFT serisi yayınladı.

Kurucu ortaklardan Emily Gillis-Terry şöyle açıkladı: Geçen Eylül’de Decentraland’deki meta-damıtma tesisimizin temelini attığımız ve o zamandan beri her hafta partilere ev sahipliği yaptığımız için, Dünya Kokteyl Günü’nü kutlamak için çok mutlu zamanlar yaratmayı hedefledik, ve bunu Decentraland’deki en büyük sevinç saati yapmaya karar verdik.

13 Mayıs’ta, Dünya Kokteyl Günü kutlamaları, Doğu Saati ile 17:00’de bir Kong DJ’i ile başladı. Ayrıca saat 18.00’de gitarist John Marvin Scott Wisher Meta-Distillery’de, ardından 19.00’da Toigo’da sahne aldı.

“Brick’te bir damla votka satılmadan önce piyasaya sürmeyi hedefledik. Kutlamak için Metaverse’de dilekKurucu ortak Kimberly LaRose, “ilk büyük hayranlarımız” dedi. “Web 3.0 topluluğu bizi kollarını açarak karşıladı ve şu anki Cuma günü Decentraland’deki en büyük bash için bir dünya rekoru kırmaya çalışırken, herkesi meta-damıtma tesisimize hoş geldiniz demek istiyoruz.”

Son olarak, metaverse ilk Wisher Vodka, alkol endüstrisinin çalışma şeklini değiştirmek için gelişiyor. Ayrıca, Wisher Vodka’nın tadını çıkarmak veya NFT’leri almak için en az 21 yaşında olmalısınız.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.