The World Of Women’s Galaxy NFT kısa sürede tükendi.

0

World of Women’s Galaxy NFT koleksiyonu, markanın ikinci NFT koleksiyonudur. Başlangıçta hızlı bir şekilde tükendiler ve şimdi ikincil piyasada mevcutlar. Yazma sırasında taban fiyat 1,59 ETH ve toplam 10.9 bin ETH işlem görüyor. İlk koleksiyonlarının popülaritesini takiben, ikincisi beklentileri karşıladı veya aştı. Ancak, topluluğun bazı üyeleri bu sürümden memnun değil gibi görünüyor.

Bana göre projenin başarısı konusunda hiç şüphe yok. Bireylerin çoğunluğu WoWG’nin değerli bir çaba olduğu konusunda hemfikirdir ve oldukça fazla takipçisi vardır. Ancak bazı Twitter kullanıcıları, lansman sürecinin iyileştirilmesini önerdi.

Galaxy of Women’s Worlds NFTs, sanatçılar ve geliştiriciler için gelir artırma potansiyeline sahip bir Hollanda müzayedesini kullanıyor. Öte yandan, varlıklı bireyler NFT’leri daha yaygın hale gelmeden önce elde edebilirler. Sonuç olarak, bazı insanların bu teknikle neden hayal kırıklığına uğradığı anlaşılabilir. Twitter kullanıcıları @KTCrypto eth ve @yddubla Hollanda açık artırmalarına karşı seslerini yükseltti.

Bir Twitter kullanıcısı @Nate Rivers, şirketin yanlış tweet’lerinden duyduğu tiksintiyi dile getirdi. Bir WoW tweet’ine göre, “WoW Vakfı, #WoWGalaxy’den elde edilen tüm kazançların %50’sini @CodeGreen nft’e bağışlayacak.” WoWG’nin kurucu ortağı @raphfac’a göre, vakıf birincil satış gelirinin %10’unu ve ikincil satış telif ücretlerinin %25’ini kazanıyor. Bu, hayır kurumunun toplam kazancın sadece %5’ini ve telif ücretlerinin %0.5’ini aldığı anlamına gelir.

Kaçırdıysanız, WoWG NFT koleksiyonu büyük bir başarıydı. Ekip, Web3’teki tüm kadınlar için bir zafer ilan ederek bu önemli olayı kutladı. Yam Karkai (@ykarkai), 10.000 NFT’lik World of Women öncesi koleksiyonuyla başladı. NFT’lerin şimdi 10.9 ETH taban fiyatı var ve 62.5k ETH işlem görüyor.

WoWG koleksiyonu, bu NFT’lerin bir portal aracılığıyla Galaksi’ye katılmasının bir sonucu olarak oluşturuldu. Sadece beklenmedik değişikliklere uğramakla kalmadılar, aynı zamanda boyutları da arttı. Bu koleksiyon, o sırada tahmini 8 bin sahibi olan 22.222 NFT’ye sahiptir.

World of Women organizasyonu, genel olarak, çeşitlilik, kapsayıcılık ve herkes için fırsat eşitliğini savunur. Günümüzün NFT işindeki büyük cinsiyet eşitsizliği göz önüne alındığında, birçok kişi bu duyguyla özdeşleşebilir. ArtTactic’e göre, kadınlar NFT sanat pazarının sadece %16’sını oluşturuyor.

NFTYORUM.COM ile en güncel NFT haberlerine ulaşabilirsiniz.

Diğer içeriğimize göz atmayı unutmayın.

madonna-nft

Madonna 564 Bin Dolara Bored Ape Satın Aldı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.