KPMG Canada, World Of Women NFT satın aldı

0

KPMG Kanada, World of Women NFT’ye sahip şirketler listesine eklendi. Pazartesi günü satın almayı duyurmak için Twitter kullanıldı. Vergi, Denetim ve Danışmanlık işi artık “NFT” adı verilen hızla büyüyen bir alana katılıyor.
28 Şubat’ta KPMG Kanada, Kanada’da World of Women dijital varlığı satın alan ilk şirket oldu ve bu da onları ülkede bunu yapan ilk şirket oldu. Satın alma pazarda yeni olduğundan, KPMG yeni trendle ilgilendi.

Şirket, örneğin NFT’lerin kadın müzisyenlerin kariyerlerini nasıl etkilediğini görmek için Kanada’da bir anket yaptığında, öğrendiler. Kanadalıların yüzde 53’ü dijital varlıkların sanatçıların daha fazla para kazanmasına ve daha fazla dikkat çekmesine yardımcı olabileceğini düşünüyor. KPMG’ye göre, insanların %40’ı NFT avatarlarının yakın gelecekte daha yaygın hale geleceğini düşünüyor. Bu nedenle şirket, NFT endüstrisindeki kadınların öncülük ettiği bir girişime 25 ETH harcayacak.

Ortak ve Ulusal Risk Danışmanlığı Lideri Nancy Chase, KPMG’nin World of Women: Making the World a Better Place gibi kadın liderliğindeki NFT programlarını desteklemeye kararlı olduğunu söyledi.

Daha fazla mesaj

World of Women’ın şimdiye kadarki en iyi NFT projelerinden biri olduğunu söylemek güvenli. Bir araya getirilen ilk 10.000 dijital varlık için OpenSea’de halihazırda 54,5 bin ETH değerinden fazla alım satım yapıldı.

NFTYORUM.COM ile en güncel NFT haberlerine ulaşmak çok kolay.

Günün diğer NFT haberi: Habbo Avatarları NFT Koleksiyonu Açıklandı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.