World of Women ve The Fabricant tarafından Web3’ün en büyük Dijital Moda sergisinin kurulması

0

Fabricant ve World of Women (WoW), 27 parçalık bir dijital moda koleksiyonuyla Web3’ü daha popüler ve eklektik başlatmak için bir araya geldi. Dikkat çekici koleksiyon, WoW NFT sanat eserlerindeki kadın kişiliklerden ilham alıyor. Düşüş 29 Haziran’da The Fabricant Studio’da gerçekleşecek.

Fabricant Studio hakkında her şey?

Fabricant, merkezi olmayan bir dijital moda evi topluluğudur, NFT inovasyon çıkışıyla meta evrenin dolabıdır. Fabrikatör Stüdyosu.

Fabricant, merkezi olmayan moda işinde hepimizin katkıda bulunabileceğini anlıyor, metaverse dolabını birlikte yaratıyor. Neredeyse, Fabricant Studio, dijital moda kurabileceğiniz, alışveriş yapabileceğiniz ve Giyebileceğiniz ekipmandır. Daha düzgün, üretken ve katlanılabilir bir moda işi yaratma yolculuklarındaki ilk çabasıdır. Ortak yaratıcılar, giysi bloklarını ve ekipmanını kullanarak dijital moda NFT’lerini özelleştirmek ve kurmak için çıkışta görünebilirler.

Özetle, herkesin işinden ve sanatından yararlanabileceği yeni moda ekonomisi bu.

Fabricant, NFT giysinizi getirme ve onu gerçek hayatta ayırt etme (yani AR filtreleri, bir görüntü giydirme) veya Metaverse’de giyme yollarında yardımcı oluyor.

Ancak, bu sadece tanıtım! Dijital modanın kapsamı, giysiler denemekten daha fazlasını kapsayacak; yeni bedenler, yeni durumlar, yeni fikirler ve yeni hayatlar deneyeceğiz.

The World of Women x The Fabricant, The Fabricant Studio’da Haziran ayında başlayacak. Katılımcılar, farklı WOW 3D NFT giysileri yaratmaya ve web3’te modaya uygun bir giriş kazanmaya davet edilecek!

Kişisel cüzdanlar 27 giysi basabilir. Yani serginin her bölümünü paraya çevirebilirler. Kullanıcılar, Web3 ayarlarında birlikte oluşturulan parçaları alabilir, giyebilir ve değiştirebilir. Dahası, kazancın %10’u Web3’teki çeşitliliği geliştirmeye çalışan programlara fayda sağlayacaktır.

World of Women ve The Fabricant, Web3’ün En Büyük Dijital Moda Koleksiyonunu Oluşturuyor

Fabricant ve World of Women (WoW), 27 parçalık bir dijital moda koleksiyonuyla Web3’ü daha modaya uygun ve çeşitli hale getirmek için güçlerini birleştirdi. Çarpıcı koleksiyon, WoW NFT sanat eserlerindeki kadın karakterlerden ilham alıyor. Düşüş 29 Haziran’da The Fabricant Studio’da gerçekleşecek. Buna katılmak ister…

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.