Yahoo, Hong Kong vatandaşları için Metaverse olayları başlatacak

0

Yahoo, görünüşe göre Decentraland’ın yerel token’ı MANA için kısa bir konferans düzenleyerek Hong Kong’da Metaverse programlarının devamını başlatma kararlılığını ilan etti.

Yahoo, Meta satış noktalarının ulus için metaverse önerilerini belirlemesinden bir gün sonra, Hong Kong’daki Metaverse ve NFT ile ilişkili eylemlerin devamını açıkça ilan etti.

ABD merkezli bir internet medya şirketi olan Yahoo, Decentraland metaverse’de Hong Kong sakinleri için sanal etkinliklerin ve performansların devamına ev sahipliği yapacağını yayınladı.

Yahoo Hong Kong’daki izleyici şefi Lorraine Cheung ile ilgili olarak, şirket, Metaverse’i, pandemik sınırlamalar güçlü bir şekilde devam ederken sosyal eylemlere dahil olmak isteyen Hong Kong sakinleri için etkileyici bir seçenek olarak görüyor. Geçen hafta Perşembe günü, barlar ve restoranlar gibi tüm dünya platformlarına katılmak için negatif bir Covid testi verilmesini bekleyen ülke çapında bir tüzük açıldı.

“Zaman ve fiziksel konum ne olursa olsun insanlarla ilişki kurmak için Metaverse’i kullanmak istiyoruz.”

Yahoo ayrıca, bölgesel sanatçıların yeniden geliştirmeden büyük ölçüde etkilenen Kwun Tong’un tarihi mahallesini sanal olarak taklit edecek olan The Abyss of Kwun Tong adlı bir takas edilemeyen belirteç (NFT) etkinliğinin açılışını yapacak.

Üretken Yapımcı Leung Ching-Hsuan, NFT koleksiyonunun amacının “teknolojiyi kullanarak insanlığı korumak” olduğunu açıkladı. sosyal medya devi Meta, kafeler, okullar ve sanat galerileri gibi bölgesel işlerin ve kurumların yanı sıra vatandaşlar için ‘birinci elden’ Metaverse etkinlikleri oluşturmaya yardımcı olacak bir teknik ortaya koyuyor.

Önemli şirketler, küresel danışmanlık şirketi McKinsey ile bu hafta Metaverse ile ilgili harcamaların 2030 yılına kadar yaklaşık 5 trilyon dolar değerinde olabileceğini öngören bir duyuru yayınlayarak Metaverse’i giderek daha fazla benimsiyorlar.

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük banka olan JPMorgan, Metaverse teknolojisini “bir trilyon dolarlık şans” olarak adlandıran bir duyuru yayınlayarak ve Decentraland metavereninde kendi sanal ofisini açarak açıklamalar yaptı.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

cryptozare.eth hakkında

nft toplayıcı | moda editoryal görüş

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.