Yatırım Yapılabilecek Kriptolar: Nisan Ayı Sizi Zengin Edebilir

0

Yatırım Yapılabilecek Kriptolar: Zengin olmak için neden Ethereum, Solana ve Mithril Finance gibi kripto para birimlerine yatırım yapmalısınız?

Kripto ile ne kadar para kazanabilirsiniz? Bu sana bağlı, Kripto Pazarına değil. Kripto ticaretinin temel unsurlarından biri ne zaman ve nasıl yatırım yapacağınızı bilmektir, ancak size para kazandıracak birçok taktik ve tekniği öğrenmek çok uzun ve çok sıkıcı olabilir. Milyonlarca kazanan yatırımcıları gördüğünüzde, büyük olasılıkla çok basit bir kuralı takip ettiler: Kriptoyu Erken Satın Alın.

Ön Satışlar Kolay Para Kazandırır

Kripto ile büyük kazançlar elde etmek ve sadece sanal para ticaretinden milyonlar elde etmek için uzman bir piyasa analisti olmanıza gerek yok. Kriptolara yatırım yaparken aklınızda bulundurmanız gereken ticaretin temel yönleri vardır; örneğin, kriptoya henüz yeni ve piyasada yeni olduğu zaman, başlangıç ​​aşamasında yatırım yapmak her zaman en iyisidir. Kripto pazarında gelecekteki başarısını garanti edecek yenilikçi ve çığır açan özelliklere sahip kriptoyu seçmek, finansal özgürlüğe açılan kapınızdır, çünkü madeni paranın fiyat değeri yükseldiğinde, yatırımınız ilk satış fiyatından çok daha değerli olacaktır. Tek yapmanız gereken ön satışlara yatırım yapmak. Bu, kripto dünyasında yaygın olarak kabul edilen bir para kazanma stratejisidir ve işte nedeni budur.

Ethereum
Bu Ayda Yatırım Yapılabilecek Kriptolar

Nisan ayında yatırım yapılabilecek kriptoları listeliyoruz.

Ethereum (ETH)

Ethereum, önde gelen kripto piyasası paralarından biridir. 2015 yılında başlatılan Ethereum, Merkezi Olmayan Finansmanın (DeFi) popülerleşmesi yoluyla finans endüstrisinde devrim yaratan bir ağdır. Bu merkezi olmayan açık kaynaklı blok zinciri sistemi, kendi yerel kripto para birimi olan Ether’e (ETH) sahiptir ve piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimidir.

Ethereum piyasada yeni değil, ancak ilk aşaması gerçekten olağanüstü ve kripto ön satışlarıyla erken başlamanın finansal avantajını gösterebilir. İlk Para Teklifinde (ICO) bir Ethereum parasının fiyatı, 60 milyonun üzerinde Ether satılarak 0,311 dolardı.

Bununla birlikte, Ether’in ön satışı Temmuz 2014’te başladı ve gün ortasına kadar 2,3 milyon dolar (toplam 7,4 milyon ETH) topladı. Ethereum’un para kazanma yeteneği burada durmadı ve en karlı ikinci kripto para birimi haline geldi. Madeni para, Kasım 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi 4.878.26 $ ile satış öncesi fiyatına göre %3M’den fazla bir artış gördü!

Solana (SOL)
Daha fazla mesaj

Solana Vakfı, kripto para birimini 2020’de piyasaya sürdü ve o zamandan beri inanılmaz başarı oranları gösterdi. Platform, Blockchain teknolojisinin Merkezi Olmayan Finans (DeFi) alternatifleri sunmak için izinsiz doğasına dayanan açık kaynaklı bir projedir. Merkezi Olmayan Finansmanı (DeFi) herkes için erişilebilir kılmak için ilk amacına başarılı ve hızlı bir şekilde ulaşıldı.

Devrim niteliğindeki nitelikleri nedeniyle birçok yatırımcıyı kendine çekmiştir. Örneğin, platform, sıfıra yakın ücretler, süper düşük gaz ücretleri ve işlem hızı ile olağanüstü toplam Saniye Başına 65.000 İşlemi (TPS) destekleme kapasitesine sahiptir.

CoinMarketCap.com’a göre, Solana (SOL) olağanüstü bir fiyat artışı gördü ve bu ay 160$’dan işlem yapacağı söyleniyor. Ancak Solana sadece iki yılda muazzam bir şekilde büyüdü ve ön satış (2020) sırasında SOL’ye 100$ yatırmış olsaydınız, kârınız bugün 250.000$’ın üzerinde olurdu.

Mithril Finans (BARS)

Mithril Finance, JRR Tolkien’in fantastik dünyasından ilham aldı ve kripto dünyasına daha önce hiç görülmemiş olağanüstü özellikler sunmaya geldi. ‘Mithril’ terimi, Tolkien’in hikayelerinde büyük değer taşıyan kurgusal gümüş renkli değerli metale bir göndermedir.

Mithril Finans Vakfı, tasarruf ve borç verme platformu olarak hizmet veren bir Merkezi Olmayan Otonom Kuruluştur (DAO). Yatırımcılar sanal varlıklarından faiz kazanabilirler. En önemlisi, Mithril Finance, çoğu Ethereum tabanlı merkezi olmayan borsa (DEX) sorununun üstesinden geldi ve bunu, kullanıcıların tokenları saniyede 50.000’den fazla işlem (TPC) oranında işlem başına 0,00001 dolardan daha az bir oranda takas etmesine izin vererek yapacak. ; diğer platformların sahip olduğu yavaş işlemleri düzeltmek. Platform ayrıca kullanıcılarının diğer kullanıcılar tarafından sağlanan likidite ile eşler arası (P2P) bağlantılar üzerinde çalışmasını sağlayacaktır.

Ethereum
zengin-edecek-coinler

Platformun yerel kripto para birimi BARS Token’dir. BARS jetonlarına sahip olanlar, platformun ekonomik unsurlarına ve ayrıca belirtilen ölçülebilir metriklere oy verebilir.

Ön Satışa Katılmak İçin Bağlantıya Tıklayın:

İnternet sitesi: https://mithrilfinance.io/

Telgraf: https://t.me/MITHRILFINANCERESMİ

Twitter: https://twitter.com/mithril_finance

NFTYORUM.COM’da yatırım yapılabilecek kriptolar gibi bir çok konu bulunmaktadır.

Yatırım yapılabilecek kriptolar konusu hoşunuza gittiyse buna da göz atın: Disney Mickey Mouse NFT Koleksiyonu

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.