Yatırım Yapılacak Coinler 2022

0

Neden kripto? – Yatırım Yapılacak Coinler: Ripple (XRP), Terra (LUNA) ve Tahterevalli Protokolü (SSW). Ripple, Terra ve SSW, 2022’de kripto yatırımcıları için kâr sağlıyor.

Hangi Coinlere yatırım yapılmalı 2022?

İlk olarak, Crypto yatırımlarının trendine katılmak her zaman göründüğü kadar çekici değildir. Örneğin, başarı hikayeleri aracılığıyla internetin her yerinde sıvalı görebilirsiniz. Bununla birlikte, kripto yatırımında başarılı olma ihtimalinin yüksek olmasına rağmen, bunu yapmak için bir seçenekler okyanusunun dışında güvenilir ve güvenilir olan madeni paraları tanımak için dikkatli bir analiz yapılması gerektiğini belirtmekte fayda var.

Binlerce blok zinciri girişimi dikkat çekmek için rekabet ediyor ve Crypto pazarı dolandırıcılıktan başka bir şey olmayan projelerle dolu. Açıklığa kavuşturmak için, finansal özgürlüğe bir adım daha yaklaşmanıza yardımcı olabilecek 3 Coin: Ripple (XRP), Terra (LUNA) ve yakında çıkacak olan mücevher Tahterevalli Protokolü (SSW).

dalgalanma
Yatırım Yapılabilecek En İyi 3 Coin

İlk tavsiyemiz dikkate değer Ripple (XRP). XRP, hızlı olmak ve herhangi bir kripto para biriminin en düşük ücretlerinden bazılarına sahip olmak amacıyla oluşturuldu. Bir aracı kullanmadan doğrudan gönderilebilir, bu da onu iki farklı para birimini hızlı ve verimli bir şekilde birbirine bağlamak için kullanışlı bir araç haline getirir.

CoinSwitch’e göre, Ripple (XRP) 2022’de 2 dolar değerine ulaşabilir, 2023’te 3 dolar civarında işlem görebilir ve yeni ortaklıklar ve teknolojinin bir sonucu olarak 2025’te 4,52 dolara ulaşabilir. Bir belirteç olarak benzersiz nitelikleri nedeniyle, şu anda yatırım yapmak için en iyi Kripto paralarından biri olarak kabul edilmektedir.

Şimdi ikinci tavsiyemize dönersek, Terra (LUNA), Terra blok zincirinin yerel simgesidir. Terra, algoritmik stabil paralar üreten bir Merkezi Olmayan Finans (DeFi) ekosisteminin temelidir. Stablecoin’ler veya ABD doları gibi rezerv varlıklara bağlı kripto para birimleri, borç verme ve ödünç alma gibi DeFi uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.

Büyümesine gelince, LUNA’nın fiyatı yalnızca geçen hafta %12 arttı. Ayrıca, tokenin değeri geçen ay neredeyse iki katına çıkarak 47 dolardan 91 dolara yükseldi. CoinMarketCap’e göre, Terra (LUNA) 34 milyar dolarlık toplam piyasa değerine sahip ve bu da onu yedinci en büyük token yapıyor. Bu nedenle, bu belirtecin geleceğinin çok umut verici olduğu açıktır.

Tahterevalli Protokolünün Yükselişi (SSW) – Yatırım icin hangi Coinler?

Son olarak, son tavsiyemiz kesinlikle gözünüzü dört açmanız gereken bir token – Tahterevalli Protokolü (SSW). SSW, akıllı bir sözleşmeye karşı otomatikleştirilmiş piyasa oluşturma (token satın alma ve satma) için bir uç nokta görevi gören açık kaynaklı bir likidite havuzu protokolüdür. İsyan jetonu, %1’den daha az komisyonla birkaç zincir arasında takas edilebilir. Genel olarak, SSW günlük işlemler için kullanılabilir ve sahipleri %5’e kadar satış öncesi tavsiye bonusu alabilirler.

Bu Nisan’da resmi olarak lansmanı yapılacak olan araç, daha ön satış aşamasında olmasına rağmen şimdiden %2000’lik bir değer artışı elde etmeyi başardı! Ayrıca uzmanlar, SSW fiyatının şu andan lansman tarihine kadar 0,2 dolardan 0,45 dolara yükseleceğini tahmin ediyor. Öyleyse, potansiyel büyümesi açısından geleceğin neler getireceğini hayal edebiliyor musunuz?

Şimdiye kadar, SSW’nin paranıza bahse girebileceğiniz değerli ve benzersiz bir madeni para olduğu açıkça gösterildi. Tüm kullanıcıların SSW’ye yatırım yapmaktan büyük fayda sağlaması gerektiğini gösteren fazlasıyla kanıt var.

Ayrıca, bilmek kadar önemli olduğunu da belirtmek önemlidir. ne yatırım yapmak için karar vermek de çok önemlidir. ne zaman yatırım yapmak – çünkü bu, gerçek bir kripto milyoner olma potansiyelinizi gerçekleştirmenizi engelleyebilir. Örneğin, satış öncesi SSW’ye yatırım yapmak, piyasaya sürülmesini beklemekten daha fazla getiri elde etmenizi sağlayacaktır. Bunun nedeni, henüz takip edilecek büyük bir genişleme olduğu gerçeğinden kaynaklanmaktadır, şimdi küçük bir rakama yatırım yapmanın zaman içinde önemli ölçüde katlanacağı garanti edilmektedir.

Peki… Neden Kripto? – Hangi kripto para yükselir 2022?

Kripto para birimlerine yatırım yapmanın temel bir nedeni, uzun vadeli, güvenilir bir değer deposu sunmasıdır. Geleneksel Finansın aksine, çoğu Kripto paranın matematiksel algoritmalar tarafından kontrol edilen sınırlı bir kaynağı vardır. Bu nedenle, herhangi bir siyasi veya hükümet organının enflasyon nedeniyle değerlerini düşürmesini imkansız hale getirir.

Blok zinciri teknolojisinin kesinlikle gelecek olduğu sonucuna varmak mantıklıdır. Crypto metaverse’in artan popülaritesi inkar edilemez. Çitin üzerinde oturuyor ve maddi olmayan bir şeye yatırım yapmanın buna değip değmediğini sorguluyorsanız… Eminim doğru kararı vermişsinizdir. Bahsedilen coinlere, özellikle de SSW’ye yatırım yapmanın size kesinlikle müreffeh bir gelecek sağlayacağı açıktır.

​​Ön Satışa Girin: https://presale.seesawprotocol.io/register

İnternet sitesi: https://seesawprotocol.io/

Telegram: https://t.me/SEESAWPROTOCOL

Twitter: https://twitter.com/SEESAWPROTOCOL

Instagram: https://www.instagram.com/seesaw.protocol

Uzun vadeli coin yatırımı 2022 tavsiye edilen coinlerden geçmektedir. Altcoin yatırım tavsiyeleri 2022 yılında en fazla talep coinler bunlardır. Geleceği parlak coinler 2022 olması sebebiyle uzun vadede zarar etmez.

Bugün hangi coin Alınır? gibi sorular aklınızda bulunuyorsa yatırım yapılacak en iyi coini arıyorsanız yatırım yapılacak coinler makalesini dikkatli inceleyin.

NFTYORUM.COM ile yatırım yapılacak coinler gibi bir çok alt coin analizi bulabilirsiniz. Diğer incelemelere göz atmayı unutmayın: Mart Ayının En İyi Metaverse Coinleri Hangileri?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.