Yuga Labs, Noah Davis’i CryptoPunks’ın Marka Lideri olarak işe aldı

0

Yuga Labs, ikonik CryptoPunks ve Meebits NFT koleksiyonlarını Larva Labs’tan satın aldığını duyuralı epey oldu. Christie’s’deki Non-fungible token’ların başkanı Noah Davis, CryptoPunks için Marka Lideri olarak Yuga Labs’a katıldığını duyurduğundan, Yuga şu anda NFT zeminini başka bir büyük haberle sarsıyor.

Davis’in krallık üzerindeki etkisi hafife alınamaz. Beeple’ın 69 milyon dolara satılan en değerli NFT olan The First 5,000 Days parça müzayedesinin temelinde o vardı. Noad Davis liderliğindeki İngiliz müzayede evi Christie’s, geçen yıl sadece NFT satışlarından 150 milyon dolar kazandı.

Davis’in işe alınmasıyla ilgili haberler geçtiğimiz günlerde duyuruldu. heyecan 19 Haziran’da. “Yuga Labs çatısı altında CryptoPunks’ı Marka Lideri olarak yönetmek için Temmuz ayında şu anki görevimden ayrılacağımı duyurmaktan onur ve onur duyuyorum.” David’in tweeti okunuyor.

Hype’ı soğutmak için Noah, herhangi bir “r” olmayacağını da ekliyor.Kullanılmış yardımcı programlar veya düşüncesiz airdrop’lar” görevine zamanlanmış CryptoPunks sahipleri için.

Yuga Lab kurucu ortağı Garga’dan bir tweet, Noah Davis’in işe alındığını ve Yuga’nın mülkiyet haklarını CryptoPunks sahiplerine iade etme planlarını doğruladı.

Şimdilik, küresel ayı piyasasına rağmen, CryptoPunks tüm zamanların en çok işlem gören NFT koleksiyonlarından biri olmaya devam ediyor. Taban şu ana kadar yaklaşık %40 artmış olsa da, NFT’lerin işlem hacmindeki düşüşten etkilenmesi olası değildir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.